Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Thunder

Exodous

Öne çıkan mesajlar

Mighty_THoR said:

Ben muretten pek anlamıyorum saf duygularlar alman uçaklarıyla uçuyorum ama adamları yarım saat vuruyorum kimseye birşey olmuyor, biri geçerken bir pıt yapıyor kanat gidiyor, bir pıt yapıyor fuel tank gidiyor. Daha düşük tierim bf 109 f2 kullanıyorum ama ömrüm çürüdü.

Biri elimden tutsun.

mg17 ile tanışmışsın birde abisi mg 131 ikiside kısaca paintball silahı, hiç bir şeye hasar verdiğini göremedim daha. iki gün önce başladım amerika oynuyorum bu sefer, amerikanın 50cal ile vs karşılaştırırsan daha çok üzülürsün amerikan uçakları en azından deli gibi ateşe veriyor ama almanların ki resmen hiç bir işe yaramıyor yapçak pek bişi yok. ama ilerde cannonlar iyi mk 108 adamı ağır yargılar ama tutturması çok zor alman silahları özellikle sıkıntılı ama oyun tarzını oturturursan yürürsün bir şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Odeon said:

bende rus ingiliz alman diye gittim. simdi alman lvl3 lerdeyim. iyikide bu sira gitmisim diyorum. baslayacak varsa tavsiye ederim

aynı bende rusları t3 leri açtım simdi ingiliz t3leri açıorum sonra alman ( arada amerikan ve japonda oynadım ama az )

ingiliz tier 2 uçaklar kadar eğlenmedim ama ruslarda, spitfire acaip eğlenceli. Bi ara alman denedim ama çok çabuk sıkıldım daha sonra tekrar döneceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

bflere f-4 ile 20ler geliyor, yani sıradaki ucagın.

birde bomber açmıycaksan zaten bf be fw bi ondan bi ondan açmak zorundasın yoksa research yapcak ucak seçtirmiyor. ben düz fw gidiyim gibi bir şansın yok.

almanlarda cok böle hovarda oynama şansın yok, yüksel gözüne adamı kestir al çık hemen kalabalıktan, alamazsanda kovalama tekrar yukarı cık hemen hızını kaybetmeden. dalış yaptıgın splitfireı falan kovalıyım dersen 10 saniye surmez ucagı kaybetmen
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

bflere f-4 ile 20ler geliyor, yani sıradaki ucagın.

birde bomber açmıycaksan zaten bf be fw bi ondan bi ondan açmak zorundasın yoksa research yapcak ucak seçtirmiyor. ben düz fw gidiyim gibi bir şansın yok.

ben bf ve fw'leri açıp heavy fighterların oldugu 3. sıradaki ağacı açtım t3ün ilk uçağına kadar yoksa uçak yetmiyo bi sonraki tiere geçmek için
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...