Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny (Bungie'den yeni MMO-FPS)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

ilk defa TTK ile oyuna başlayacak biri olarak bu legendary editionı mı almamız gerekir?
yanlış link vermişim, düzelteyim: https://store.playstation.com/#!/en-us/games/destiny-the-taken-king-legendary-edition/cid=UP0002-CUSA00219_00-DESTINYTHEGAME01

bir de US PSN'den alsam avrupada oynayabiliyor muyum oyunu?
Sosyal ağlarda paylaş

bende kablonet var geçen statik ip yapıp port açayım derken netmaster modemi bozdum gelip aldılar bidaha olursa garanti dışı olur dediler fln. portu da 40 tl ye açarız dedi adam bende o parayı vermedim duruyor öyle oynanıyot ama her oyuna girişimde strict.nat mı ne hatası veriyor. netmaster uydunet modem. var mı yapmayı bilen? intertten aldığım yardımla bozdum bu arada baya uğraştım daha önce yapmıştım ama bu modemde beceremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

o değilde oyun çok acayip olmuş. baya yeni bir oyun gibi olmuş. her yer quest dolu. 1 quest tamamlıyorsun 4 tane daha açılıyor. questler için mapte gezerken habire sidequestler açılıyor vs...
eskiden bounty yaptıktan sonra ee bugünlük de bu kadar diyip kapatıyodun raid takımın yoksa, şimdi resmen oyundan çıkamıyorsun. contente boğmuşlar oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Perspective, paketi almayanlar için gg oldu zaten oyun.

GokTuRK said:

Ya expansion dlc her ne ise adı çok pahalı bence yoksa alırdım da dolar da pahalıyken hiç girmek istemiyorum şu işe ama çoo yoğun hype a maruz kalıyorum

US PSN'de 120 lira yapıyor. Eğer ortaklık yoksa ve gece gündüz oynanmayacaksa değmez bence. Onun yerine düzgün indirim gelirse alınacak epeyi oyun var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...