Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kredi kartı kapattırmak

nienna

Öne çıkan mesajlar

Ara müşteri hizmetlerini,kartımı kaybettim de kapanmasını istediğini söyle! sana yenisini göndereceklerini söyleyecek bunu kabul etme,yada sen direk yenisini istemediğini söyle ! böylece kartın kapanmış olur :)

Ben aynen bu şekilde yaptım. TEB den araç kredim vardı. hiç haberim olmadan kredi kartı gelmiş saf eşim de almış kartı :S bir süre sonra bizimki 50 TL lik falan bir alış veriş yapmış vs.. bende zaten kulladıgımız iki kart var 3. ye gerek yok diyerekten aradım müşteri hizmetlerini kart kapatma işlemi yapmıyoruz dediler:S sonra bir daha aradım kartım kayboldu kullanıma kapatın ve yenisinide istemiyorum dedim kapattılar :) sonra internet şubesinden de giriş yapıp kontrol ettim harbiden kartı kapatmışlardı bence kart kapatmak için en iyi çözüm budur.
Sosyal ağlarda paylaş

cempostaci said:

beni arıyorlar. bir şeyler satmak, bir şeylerin limitini yükseltmek için. dinliyorum önce, "evet, güzelmiş, humm" gibi tepkiler veriyorum. söylediği şeyi istiyormuş gibi davranıyorum. en son "onaylıyor musunuz?" dediği anda hayır diyorum. baya bozuluyor karşıdaki geri zekalı.

hahahaha
bu konuda digiturk bomba. aynısını yapıyorum. film kanalı satmaya çalışıyor, "hayır" dediğimde "niye? film izlemeyi sevmyor musunuz?" diye cevap veriyor. buna ne demek lazım cevaben :D
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç kredi kartı ya da herhangi bir büyük kurumdan abonelik kapattırdın mı bilmiyorum ama bu insanlara laf anlatmak tam bir işkence. Ya da sana iyileri denk gelmiş. İnsanları suçlamıyorum gerçi sonuçta telefon görüşmeleri kaydediliyor ve ısrar etmek zorundalar ama yine de bu sürece katlanmak bayağı sıkıntı bir iş.
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

net bir şekilde kapatacağınızı söyleyip ,olursa, adamların teklifine hayır demek çok mu zor? niye yalanlar, senaryolar uyduruyorsunuz şunun için

telefonla olmaz gel şubeye diyorlar

birinde de kartımı kaybettim diyince 10 sn içinde hemen iptal edelim de birisi kullanmasın size zarar gelmesin diyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

cempostaci said:

beni arıyorlar. bir şeyler satmak, bir şeylerin limitini yükseltmek için. dinliyorum önce, "evet, güzelmiş, humm" gibi tepkiler veriyorum. söylediği şeyi istiyormuş gibi davranıyorum. en son "onaylıyor musunuz?" dediği anda hayır diyorum. baya bozuluyor karşıdaki geri zekalı.
kesin aramizdan birisin sen ya ben anlattim bunu calmissin
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

cempostaci said:

kesin aramizdan birisin sen ya ben anlattim bunu calmissin

irlandalıyım ben
evet her şeyi bir tek sen yapıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Telefondan adamın anlaıtığı bişeylere istinaden onay verilir mi abi ya, bunun hukuki geçerliliği nedir ki o esnada biri senin yerine telefonu açıp onay verse oda geçerli mi yani.

anne kızlık soyadının 31. ve 25. harflerini bilen biri tabi :p

valla ben ismi lazım değil bir bankanın, telefonda dediğin herhangi bir evet lafını olur sayıp sigorta fln yaptığını duymuştum

tabii şikayet etsen başları yanar sanırım. ses kaydı vs var bir zahmet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...