Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Geri dönecek olsak

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

En son, paragon levellar yeni çıktığı sırada bırakmıştım, demon hunter oynuyordum. Anladığım kadarıyla paragonlar sonrasında oyun içi contentte önemli eklemeler var; ama hangi sırayla ve nereden başlayıp ilerlemeli ona dair hiçbir fikrim yok

Paragon level mı kasıyoruz önce, başka bir bosstur bir olaydır falan var mıdır bir söylerseniz; ona göre duruma bir bakayım diyorum.

Yapın bir güzellik
Sosyal ağlarda paylaş

Barbar oynuyorum. Ben de bırakmıştım paragon gelmeden. Şimdi oyuna monster level geldi. Oyunda başlayacağın yeri seçerken altta mlvl seçiyorsun. Sıfır seç şimdilik. Zaten bıraktığın zamana göre çok kolay mob öldürdüğünü göreceksin mlvl 0 da. Biraz paragon kas, arada kendini geliştir. Geliştirdikçe ve boostlayacak arkadaşın varsa uber bossları yapabilirsin. Ama onlara girmeden önce “Alkaizer run” diye bir rota var, o rotada en kısa sürede xp kasmaya çalışman lazım.

DPS ve survival durumun iyileştiğinde uber bosslara gitmek için key kasarsın. Oyunda bir ara anlatırım detayını ama ne zaman giriyorum pek belirsiz şu dönem
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi o zaman deneme yanılma ile mlvl'ı artırarak paragon level ve item kasıyoruz, gearı iyileştiriyoruz

sonrasında bakmam araştırmam gereken nokta hellfire ring mi? bunu yapabilmek için belirli bossları kesmem gerekiyor galiba; doğru mudur?

demon hunterın durumu nedir bu arada son kertede?
Sosyal ağlarda paylaş

hf ring için;

1) 3 act de 3 boss var key düşüren. düşürme şansı her mlevelda %10 artıyor galiba, 4. act de de infernal machine drop var onu alman lazım.

2) bundan sonra 1. act de 3 tane gate açıp bosslara gidiyorsun (2li 2 li bunlar)

3) bu bosslarda yine aynı şansla 3 farklı item düşürüyor.

4) bu itemları (vendordan 2m e aldıgın recipe ile) ring e dönüştürüyorsun.

edit; ring random affix gelio ama %20 küsur xp gain fix galba
edit2; ring acc bound
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Oyun o kadar asil ki bizden para istemediği halde biz üstüne veriyoruz. Ve bazı oyunlar gibi para basıp en iyi olma yok.

Bazı oyunları oynayan plebler DÜŞÜNSÜN ARTIK

ohaa bildiğin d2 nin gelişmiş hali. direk dl ye bırakktım bay geldi zaten bundan. iyi ki post atmışsın eyvallah :)
Sosyal ağlarda paylaş

bu yazıyı okuyunca benimde oynayasım geldi ...

bu yazdıklarınızı yapıyorum,monster level 3-4 de 10-15 kere kestim field of misery deki key wardeni düşmedi bi tavsiye edeiceniz bi sey varmı ne yapmak lazım ..düşürmek icin ..

bide monster level kaçta farm yapmak mantıklı vardır onunda güzel bi seviyesi ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...