Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (HnS) RPG. #2

reampage

Öne çıkan mesajlar

reampage said:

GodBlessStoya said:

dedim ya builde göre değişir. bana 4 endurance charge yetiyor o yüzden almadım

Şimdi yetiodur misal ama gearlada alakalı ilerde bi item çıkar tankından fedakarlık yapman gerekir belki o 5.ci endurancı ararsın gibi.

Hiçbişiye karar vermiosanız kesin ipnelerin alayını sdklşfj

abi 83 levelim..
ilerisi falan cok kalmadi yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

evet grup yatım 1.5 lvl aldım ama droplardan 1 gcp 1 blessed 1 chaos 1 de mapı toplayamadım süpürdüler.

hayır o deil benim orbları toplayan eleman millete laf sölüyodu. dedim sen alıyosun benim orbları ikidir. demezmi herşeyi sen çalıyon ondan diye.lan 10 turda bi kere town a gitmedim ötüme mi sokuyom topladıklarımı yok alamıyorum işte diyorum çalmayı çok istiyorum ama beceremiyorum die.aslında becerme de değil delay mı vardır nedir yok yetişemiyorum bi türlü.ben devamlı yetişmeye çalışıyom ya sanıyolar ki ben topluyom halbusi inventory bomboş.kimin aldığını oyun sölese de bu dramalar bitse gerçi drop kişisel olmalı böle olmuyor

ha bi tane gmp miydi ondan alabildim ama kurtların arasından :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben tank build olarak tamamen % life ve Shield Block olayına gidiyorum. Endurance ve armor hiç almıyorum. Sanırım 70+ lvl'e geldiğimde (şu an 58'im) %50+ block chance olacak. Resistler de %75 oldukça sıkıntı olmaz gibi geliyor. Ayrıca block belirli bir hasar alımını değil, tümüyle tüm hasarı engelliyor. Full armor+Endurance gideceğime block gitmek daha mantıklı geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Abi bu oyun max level olunca biticek bir oyun değil ki , aslında bir nevi 90-100 arası başlıcak oyun buildler değişikce bi item düşükce 5 tane regret basman gerekecek felan gibi şeyler olacak olma zaten.

yeni act/yeni skill falan gelmedikçe değişmicek bütün buildler 85 levele göre kuruluyor
assagi yukari itemler belli. bütün unique list ortada.
bir kac regret basabilirsin ama buildini degistirmez bu.
build apayri/ 2-3 sp modifikasyonu çok ayri.

ha yeni bir unique item eklenir üzerine build yapabilceğin eyvallah.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamisahin said:

Ben tank build olarak tamamen % life ve Shield Block olayına gidiyorum. Endurance ve armor hiç almıyorum. Sanırım 70+ lvl'e geldiğimde (şu an 58'im) %50+ block chance olacak. Resistler de %75 oldukça sıkıntı olmaz gibi geliyor. Ayrıca block belirli bir hasar alımını değil, tümüyle tüm hasarı engelliyor. Full armor+Endurance gideceğime block gitmek daha mantıklı geldi.

partimde vardi bi tane shield kullanan tank hatta shieldi block yaptikca %4 life regen veriyodu,reskill yedi 71 levelmapte zavallı
ama bi unique shield var shielddeki aura gemlerine bloodmagic veriyor ve %25 reduce. 3 tane aura çok rahat takilir +40 all resist hp falanda var. çooook pahali bir shield ama determination/grace falan açılır rahat rahat
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

abi su an 5l olmadi icin split kullanıyorum bende

2.4k x 6 dps var area dmg.
split arrow+life leech+weapon elemental damage+faster attacks takili. istersen gel oyuna gostereyim moblara vurdugum surece hp full.

abi iyide blood magic derken skillden değil gemden bahsedioruz değil mi çünkü aynı isimde pasif skillde var.

Yani 5 link yoksa 4 link saydın cünkü anlamadım ben burayı.
Sosyal ağlarda paylaş

ben gidiyorum bloodmagic ama elemental

2.8k hp regen 95 5k armor

su an gayet rahat 200 manacostli skilleri spamliyorum

build bu http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgIAAdEB5wUtCC4OrRQgGNsZLhmOGjghYCftKLUppTIJMok1kjboOlJAoEOcSn1OyFBHUFBUSVYEVvpXDVfiWGNZ81uvXz9gS2CIYVJjp2egcql07XTxd-V673zZhmCHdozPkFWbjZ65ns2fy6JApzCnhKyqr-u53cAaxKLG2NIh037Uj9lh3Q3dRt-_51LsOO2D7g7vDu9O8i_0-PZI_E78xQ== ama dps dusuk tabi
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Nekro said:

abi su an 5l olmadi icin split kullanıyorum bende

2.4k x 6 dps var area dmg.
split arrow+life leech+weapon elemental damage+faster attacks takili. istersen gel oyuna gostereyim moblara vurdugum surece hp full.

abi iyide blood magic derken skillden değil gemden bahsedioruz değil mi çünkü aynı isimde pasif skillde var.

Yani 5 link yoksa 4 link saydın cünkü anlamadım ben burayı.

ha pardon o zaman farklı tabi.
BM yi support gem olarak takmak pek mantikli gelmedi bana ya hem socket harciyorsun ona hem dedigin gibi mana cost mutltiplier i var.

bu arada ek olarak BM ranger icin su iki skill cok sahane;
iron reflexes
unwavering stance

unwavering stance in hemen yaninda da %15 attack speed veren nod var. Onun yanında yine armor/evasion nodlari var.
Sosyal ağlarda paylaş

GodBlessStoya said:

partimde vardi bi tane shield kullanan tank hatta shieldi block yaptikca %4 life regen veriyodu,reskill yedi 71 levelmapte zavallı
ama bi unique shield var shielddeki aura gemlerine bloodmagic veriyor ve %25 reduce. 3 tane aura çok rahat takilir +40 all resist hp falanda var. çooook pahali bir shield ama determination/grace falan açılır rahat rahat

Hmm baktım da bahsettiğin Prism Guardian(Archon Kite Shield) isimli shield. Cillop gibiymiş gerçekten. 3 aura rahat açılır bunla. 10+ exalted eder valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...