Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

thy epic fail 2

boardsofcanada

Öne çıkan mesajlar

Rerore said:

ee normal sınıfta hiç içki yok
kalitesiz himzete mi maruz kalıyoruz

baştaki hürriyet linkini tıkladım ama açılmıyor çünkü iran'da kontrol ediyorlar interneti ve anlaşılan sakıncalı görüyorlar ki girilmiyor hürriyete. neyse, dün gece gelirken şaşırdık çünkü daha önce iran'a gelirken içki servisi yapılıyordu. bu sefer yapılmadı, hostese sordum, iran uçuşlarında kaldırıldığını dsöyledi. en ilginci uçağın çoğu iranlı ve adamlar bizden daha çok bozuldular bu olaya. thy'nin başındakilerin de canına minnet tabi. alkol vermemeye bahane bulmuşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

alkol paralı veriliyosa nasıl masraf azaltıyoki anlamadım? kardan düşürür anca... tabi pr olarak geri döner.

sonucta yolcu ucağı bu yiyicek icicek konulan yerler kompertmanlar belli. işki koydunları bölmeye iki sandalye atıpta yolcu tasıycak değiller.
en fazla stok için ayrılan kapitali azaltır o kadar, gider düşürüceğini hiç sanmıyorum, ki nedir thy için iş ucuslardaki alkollü içki stok bütcesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Rerore said:

şurda paraya kıyıp da yurt içi 1-2 saatlik uçuş için business class bilet alabilecke varsa onlarla muhattap oliyim

business classta farklı bir şeyler olsa, pleb tarafından daha lüks olsa felan paraya kıyıp business class alırım da, aynı uçak, aynı koltuklar felan, gereksiz geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

thy nin müdürünü gördümde adam konuşmayi bilmiyor, belliki zorla giymiş takım elbiseyi, karadenizli malum belli oraya nasıl geldiği ! geçende tasarlayan modacıyı izledim yok efendim onlar deneme imiş aslında o tarz giysiler yapmayacaklarmış hede hödü çevir yanmasın
Sosyal ağlarda paylaş

aslında adam deneme derken doğru demiş.

olay klasik akp'nin kamuoyu yoklama stratejisi.
ayrıca bu zihinlerdeki ilk şoku da alıyor, hazırlık evresi gibi.

ve evet niyetleri kesinlikle bu.
ama çok tepki aldılar, bir süre daha geri çekerler. ve elbette sonuç bu olacak o kaçınılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

risk hala yüksek, direnci istenen seviyeye henüz düşüremediler, o sebeple, yoksa o güce sahipler şuan.

ama asıl strateji, gün geldiğinde bizim (herkesin) bunu istemesi şeklinde yürütülüyor. hani zorladıklarından değil yani !!
daha net bir örnek vermem gerekirse; gün geldiğinde başımı örtmek zorunda olmak değil, başımı örtmeyi kendimin isteyeceği gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi maliyet açısından normal olanı bu zaten ben şaşırıyordum nasıl karşılıyorlar diye. hani bir bardak versinler diyeceğim ama o da çözüm değil çünkü leş adamlar oluyor bir bardak verirsen ikincisini vermedin diye kavga çıkaran falan. etik bir karar olsa bütün hatlarda yasaklarlardı
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

alkol paralı veriliyosa nasıl masraf azaltıyoki anlamadım? kardan düşürür anca... tabi pr olarak geri döner.

sonucta yolcu ucağı bu yiyicek icicek konulan yerler kompertmanlar belli. işki koydunları bölmeye iki sandalye atıpta yolcu tasıycak değiller.
en fazla stok için ayrılan kapitali azaltır o kadar, gider düşürüceğini hiç sanmıyorum, ki nedir thy için iş ucuslardaki alkollü içki stok bütcesi.

paralı değil ki bedava
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Rerore said:

şurda paraya kıyıp da yurt içi 1-2 saatlik uçuş için business class bilet alabilecke varsa onlarla muhattap oliyim

business classta farklı bir şeyler olsa, pleb tarafından daha lüks olsa felan paraya kıyıp business class alırım da, aynı uçak, aynı koltuklar felan, gereksiz geliyor.

nası aynı koltuklar ayrıca pes var bikere 30 dk pes oynadım asddas
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...