Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alınık Digiturkplay

Rerore

Öne çıkan mesajlar

• 2 yıl sonra ...
sanssizsansli said:

Tek avantajı farklı yerlerde izleyebilmek, kendi takımını izleyeceksen rakip takımı tutan arkadaşlarla ortak girip ucuza getirmek filan.

bende normal digiturk var farklı yerlere izleyebiliyorum gayet dilediğin yerde diye bi uygulaması/sitesi var. rakip takımı tutan arkadaşlarına da şifreni verirsin ortak olurlar ücrete maçları izlerler, yani o avantajlarda pek avantaj değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

sanssizsansli said:

Tek avantajı farklı yerlerde izleyebilmek, kendi takımını izleyeceksen rakip takımı tutan arkadaşlarla ortak girip ucuza getirmek filan.

bende normal digiturk var farklı yerlere izleyebiliyorum gayet dilediğin yerde diye bi uygulaması/sitesi var. rakip takımı tutan arkadaşlarına da şifreni verirsin ortak olurlar ücrete maçları izlerler, yani o avantajlarda pek avantaj değil.

Ben bunu bilmiyorum ya, dijitürk hiç kullanmadım zaten. Tee eskiden olan şeye göre yorum yaptım.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

Yüksek Kalite: 419 TL
Hakketen çüş standart kalite 279 tl ama görüntü leş gibi, üstüne üstlük derbilerde sıkıntı olucak bir de.

Tv den full hd yayın alınca 540tl falan yapıyor sadece lig tv ücreti.Hiçbir avantajı yok bence şuan digiturkplay'dan macları izlemenin.

oha geçen sezon 2 sezon birden diye bir paket almıştım. hd için ayrı tarife mi açmış herifler?

tam kan emici oldu digiturk de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...