Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dört ebeveynli aile

Katibim

Öne çıkan mesajlar

abi olay zaten senin veya benim midemizin bulanması değil.
onlar için durum ne?
onlar mutluysa, bize ne?

oturup konuşmanın, dedikodu yapmanın yargılamanın zararı herkese.
Bırakın insanlar birilerine zarar vermedikleri sürece, canları ne istiosa yapsınlar, ki uzun vadede siz zarar görmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaliko said:

Hollanda'yi kesin sular yutacak, gokyuzunden alev yagacak, cekirger suruleri ulkeye musallat olacak. Tam bir gunahlar ulkesi.

2013 de hala bilmem kaçbin yıl önceki aynı apocalypse senaryosu. Geliştirin biraz kendinizi, ne biliyim en azından bi cromartie, bi cameron felam sokun mevzuya.
olmuyo bööle, hep çekirge gelcek gitcek. İzlanda daki günahkarları napcanız, çekirgelerin götü donar orda.
Sosyal ağlarda paylaş

navyamphs said:

Kaliko said:

Hollanda'yi kesin sular yutacak, gokyuzunden alev yagacak, cekirger suruleri ulkeye musallat olacak. Tam bir gunahlar ulkesi.

2013 de hala bilmem kaçbin yıl önceki aynı apocalypse senaryosu. Geliştirin biraz kendinizi, ne biliyim en azından bi cromartie, bi cameron felam sokun mevzuya.
olmuyo bööle, hep çekirge gelcek gitcek. İzlanda daki günahkarları napcanız, çekirgelerin götü donar orda.

...
Sosyal ağlarda paylaş

nordlydian said:

sabah.com.tr + gay / lezbiyen haberi + hollanda + mide bulantısı + medeniyet bu mu mottosu = günlük yobazlık görevi başarıyla tamamlandı.
size ne elalemin ne b.k yediğinden. bir bitmediniz...

Sen kafanda nasıl bir medeniyet anlayışı besliyorsun bilemiyorum

Bugün bunu dedin

Yarın annesini hamile bırakan evlat haberi duyarsan da böle tepkisiz kal emi zaten ne yaptıysak şu bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılık yüzünden kaybettik...
Sosyal ağlarda paylaş

ikili konuşmaları hiç sevmem ama benim medeniyet anlayışım nedir biliyor musun? küçücük kız çocuklarının 70 yaşındaki kendine hacı hoca diyenler tarafından tecavüze uğramadığı, din kisvesi altında sizi cennete götürücem diyen hocaların adamı,nişanlısını , adamın annesini düdüklemediği , yine ''herkesi kucaklıyoruz'' diyip taraf olmayan bertaraf olur diyen yöneticlerin olmadıgı bir toplum medenidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...