Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Camelot Unchained aka Dark Age of Camelot

Poaco

Öne çıkan mesajlar

Xenus said:

http://www.youtube.com/watch?v=C-1a8xj2aBE

şunu postlamaya geldiydim. şu vidodan sonra bastım parayı.

darkness falls gibi bi dungeon varmış. sen içerdeyken senin realm orayı kaybederse bossa dönüşüyormussun. içeriye tuzaklar kuruyormussun ve kamera koyuyormussun kaybedersen bile milletin tuzaklara ölüşünü izleyebiliyormussun dışarıdan.

ayrıca orta çağ değilmiş post-apocaliptic diyo teknoloji falan varmış.

dünyayı playerlar inşaa ediyor crafterlarla. savaşlar bu şehirleri korumak geliştirmek için yapılacak falan. direk basın abi parayı. hiç düşünmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

post apo konseptini çok anlamadım. tam olarak mad max, fallout tribi değil. dünya çapında nükleer savaş yerine daha çok ragnarok gibi mitolojik tarz fırtınalı, depremli, yıldırımlı bi kıyamet senaryosu var gibi. yorgunluktan geberiyorum. dikkatlice izleyen araştıran açıklasa ben de sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

akşam eve geldiğimde sadece 100k kalırsa bi 350 çalışır benden.

bide şu var: adamlar başarısız bir kampanya izliyor. Biraz Lord British i takip edip örnek alsalarmış hedefi tamamlayabilirlerdi...
Paket bittiyse git yenisini aç arkadaş.... Demekki isteyeni var. 1-2 kampanya yap. ofis gezdircem de...
Sosyal ağlarda paylaş

burada yazmak istemiyorum çünkü çok seveni var ve yanlış anlaşılıyorum ama videolarını ben son derece başarısız buldum. özellikle bu fps gösterdikler videoda player collision olmaması akıllara zarar seviye, onun dışında modellin, efekler falan çağ dışı göründü tamam final hali değilde o zaman niye bunu video haline getirip "ehe bakın 300 adam kasmıyor" diye koyuyorsun ki texture, efekler vs. değişince kasacak sonuçta. ne anlattığını anlamadım yani videonun.
Sosyal ağlarda paylaş

pvp oyununda kesinlikle olması gereken bir şey kanımca. birbirinin içinden karakterlerin geçtiği bir oyunu "pvp oyunu" olarak hayal edemiyorum ben. alışkanlıkla alakalı bir şey. wow da olmaması gayet normal pvp oyunu değil çünkü. daoc deneyimim yok, ondan bilemiycem. 2002'de olmamasını çok yermemek gerek gibime geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

pvp oyununda kesinlikle olması gereken bir şey kanımca. birbirinin içinden karakterlerin geçtiği bir oyunu "pvp oyunu" olarak hayal edemiyorum ben. alışkanlıkla alakalı bir şey. wow da olmaması gayet normal pvp oyunu değil çünkü. daoc deneyimim yok, ondan bilemiycem. 2002'de olmamasını çok yermemek gerek gibime geliyor.

Abi daoc dünyadaki en iyi pvpye sahip oyun.Hani Darkfall'u bile katlar öyle diyim.Ama dediğin gibi daocta da içinden geçiliyor ki geçilmesi lazım. Yoksa frontline daki adamların ölmesini falan bekliyecez bilmemne olacak falan büyük sıkıntı olur bu ve daocta Meleeler çok pasif kalırdı. Sonuçta daoc'un meleesi tuş spami değildi satranç mantığı var adamın arkasına geçmek için daire çizmek büyük bi vakit kaybı.Bu oyunada aynı melee combat'ı getirirlerse olmaması cok mantıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...