Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

HellHound

Öne çıkan mesajlar

level 12 oldum ama baya bir tek duze main quest harici.

cok benzer geri kalan questler. birde fazla yorucu geldi bana sizlerde durum nasil.

soru isaretleri hep ayni zaten moblari kes odulu al.

witcher contrat gene aynisi arasi cutsceneli.

main questler hos.

secondarylerde gene ayni neredeyse, keci bul sunu bul kes vs vs.

gereksiz bir sekilde sag klik witcher sense birbirbir konussun radardan takip et ilerle. bul kes kesil.

bizim yaptigimiz genelde shift+w hizlica kostur, sol klik sag klik dodge "q" orta mouse. bunlari yapis 1 dakika oraya varis 10 dakika. 10 dakikanin 5 dakikasi video.. 3 dakikasi sense, 2 dakikasi da kostur falan.

nasil baside indirdim :D

level 12 ye kadar gozlemlerim bunlar.. ilersi ne olacak bakalim.

tabii arada var bir iki guzel sey. arti kontroller bence cok kotu. donusler ziplama tirmanma, gibi bir cok sey direk konsol dusunulerek uretilmis ciddi sinir bozucu seyler yasatiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence yanlış değerlendiriyorsun ama. Skyrim de de böyle fallout ta da olay böyle zaten hicbir sandbox rpg de combat can alici nokta olmadi ki. Hack n slash degil bu sonucta travel tabiki bol olucak yolda karsilastiklarin yuzunden 2dk da yapicagin main quest partini 2 saatte yapamiycan etraf topladiklarina bakican note lari gözden gecircen, taş altindan loot cikarican böyle yani bu tarz. 200h saatten fazla cogumu diablo3 oynadik onuda böyle siniflandirsan sadece mouse un sol tuşuna basiyorsun dersin yani :p
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi gidin :)

hic negatif bir sey demeyecekmiyiz.

evet belki zamanim cok, uzun saatler oynuyorum falan ama buyuk oyun yapalim diye ayni teraneyi onlarca kez tekrar tekrar sunmak gereksiz bence. az oz olsun daha iyi..

allahtan bir ben degilim :P

Pros.....

- Superb cinematics and storyline.
- Very detailed and in depth crafting system.
- Excellent graphics, some of the best I've seen.
- Immense and vast open world full of secrets and loot.(wait, that's a lie.)
- Girls on trampolines. (not really but it would be nice.)

Cons....

- Spam, Spam, Spam GG 1000/10 Murica! WTF what happened to gaming?
- Clunky controls
- found myself re-sheathing my sword in battle when I never clicked to do so.
- felt like my attacks were carried out by spam spam spam do a barrel roll spam spam spam.
- camera seemed sluggish along with character movement with what looks like pre-defined or set distances.
- has port from console written all over it, the mouse and keyboard controls are absolutely horrid.
- F*** the police, you can just loot anything in front of anyone it seems without consequence. I murdered a whole S**t ton of farmers goats and livestock and you know what he said?! Move along stranger and went back to work like F**hole happened like his sole means of survival and income he bleeds for everyday is meh, they will respawn tomorrow.

belki beklentim cok yuksek artik bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

Bence yanlış değerlendiriyorsun ama. Skyrim de de böyle fallout ta da olay böyle zaten hicbir sandbox rpg de combat can alici nokta olmadi ki. Hack n slash degil bu sonucta travel tabiki bol olucak yolda karsilastiklarin yuzunden 2dk da yapicagin main quest partini 2 saatte yapamiycan etraf topladiklarina bakican note lari gözden gecircen, taş altindan loot cikarican böyle yani bu tarz. 200h saatten fazla cogumu diablo3 oynadik onuda böyle siniflandirsan sadece mouse un sol tuşuna basiyorsun dersin yani :p

tarzi buysa bilemem. open world rpg demek bombos kosturup oyunun sana bas bas bagirarak gosterdigi seyleri yapmaksa ben yanlis gelmisim o zaman.

main questi merak ediyorum allahtan da onu bitirmek icin levellemek onun icinde gene yuzlerce kez ayni seyleri yapmam gerekiyor ona icerliyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Oynadığınız oyundan keyif almaya bakın abi bira bu şekilde yaklaşırsan her oyunda farkli beklentiler olur bir zaman sonra hic bir oyundan zevk almazsin. Hayvan gibi emek var şu oyunda işsiz olsam günde 12 saat oynasam 1 ay idare eder beni sindire sindire zevk alarak oynayin şunu: question mark birakmiycam hizli lvl atliycam q lari hemen tamamliycam seklinde oynuyorsan boşa almışın
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

Oynadığınız oyundan keyif almaya bakın abi bira bu şekilde yaklaşırsan her oyunda farkli beklentiler olur bir zaman sonra hic bir oyundan zevk almazsin. Hayvan gibi emek var şu oyunda işsiz olsam günde 12 saat oynasam 1 ay idare eder beni sindire sindire zevk alarak oynayin şunu: question mark birakmiycam hizli lvl atliycam q lari hemen tamamliycam seklinde oynuyorsan boşa almışın

Aynen sindire sindire oynanması lazım , rahat 1 sene gidebilecek bi oyun 36 farklı endingi var zaten yavaş yavaş , keşfederek gitmek lazım Velen'de işim bitti şimdi kalan keşfedilmemiş şeyleri kurcalayıp öyle geçicem novigrad'a yoksa gözüm arkada kalıyo ne kaçırdım diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de bu oyunlarin icine eden aslinda işsiz tayfanin hazirladigi oyunun icine eden guidelar wiki ler. Artı yapilan sacma sapan yorumlar. Okumayin abi yorumlari kendiniz degerlendirin. Okuyunca cünkü bilinc altinda etkileniyorsunuz he adam yazmis heeyerde spam spam ayni terane, hmm evet boyle olmali detaylari görmiyim sıkılıym moduna giriyosunuz. Skyrimde de mine cave fort spam vardi yani mapte cogu copy paste + azcik rötüş.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

abicim ne yapacagim hele bir anlatsan :)

simdi oyuna girdim main quest cok merakliyim yapacagim ama yapamiyorum cunku levelim dusuk, ne yapmam lazim simdi ? anlat lutfen.

yukarda bahsettigim generic seyleri yapicam iste.

? Ler zaten exp vermiyor nerdeyse, mob grindde öyle. Ben side questleri güzel buldum ya öyle c/p degil yani side quest yaparak lvl atlaniyor
Sosyal ağlarda paylaş

edriel abi okumadim ki onceden, ciktigindan beri herhalde 25 saat falan oynamisimdir. velendeyim hala. ne kadar daha sindireyim ben bunu.

cocukmuyum etkileniyim yazilandan :D

hayir sordugum soruya lutfen cevap ver.. yazmissin yapacak cok sey var bende bilmek istiyorum ustte yazdigim genericler harici ne var yapacagim ?

birde yanlis anlasilma olmasin ben oynayacagim bu oyunu ama su ana kadar bana batan seyleri yaziyorum.. yorucu oluyor ayni seyleri yapmak cunku ust uste.

kart oyunu vs oyna abi dersen olmaz cunku sevdigim bir tur degil. oyunun icine konmus olmasi sevecegimiz anlamina gelmiyor herhalde her seyi.
Sosyal ağlarda paylaş

hah cevap vermissin zaten sen dedin bana soru isaretleri yapma abi bayarsin diye hak verdim degistirdim zaten. de gene dedigime geliyor nokta side questler ve witch huntlar su ana kadar (burasi onemli bakin gordugum kadari ile - 25 saat kadar game time) cok benzer sanki ayni seyleri yapiyorum gibi hissediyorum.

neyse doneyim oyunuma geri.
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi ki öyle de, ekstralara fazla abandın işte herkes için bişeyler eklemiş adamlar. Explore u fazla seven tüm question marklara gitsin, ekstra feature lari sevenler kart oyunu horse racing vs ugraşsın yapmislar. World büyük boş doldurulmuş diyorsun ama yani zorunda degilsin her metre kareyi dolaşmaya. Sadece side questlerle level atlayip main questi yap o zaman yani. Fast travel var dimi oyunda tabelalardan bi kere sadece yollardan mapi dolaş hoop bidaha nerdeyse ata binme. Başta yordun kendini gta5 ten kalan %100 achivement dutysiyle kendini şimdi baydın tabi mapten :D
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun action rpg, aka aynı şeyleri tekrar tekrar yapmaca. Hani tür bu alternatifi yok, main questi iyi/kötü o fark eder anca. Neyse ki narrative yine iyi de oynatıyor, side questlerde bile keyif veriyor oyun. Onun harici yaratık kes hazine ara diablo kafası işte, onu nasıl seviyor oynuyorsak bunu da oynuyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız kontroller konusunda Kanuni'ye katılıyorum. Saçma sapan şeyler olup çok öldüğüm oldu, adamın üstüne kılıç ile koşarken cart diye yumruğa geçmesi, xbox ile nişan alırken saçmalamalar ve en güzeli de at ile giderken sağa sola takılıp hareket edememek.

Bir de sol şerçe parmağım yamuldu shifte basılı tutacağım diye.
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

sindire sindire demişsin sonra velen bitti demişsin. ne kadar vaktiniz var abi oyun oynamaya =) benim velen 2 haftada fln anca biter heralde =) günde 3 saat fln ayırabiliyorum ki iyi bi saat çalışan için.

edit: @genjuro

Velen bitti derken , Ciri gitti buralardan bilgisine ulaştım anlamında demek istemiştim doğal olarak main questlik bişey kalmadı velen'de fakat bi sürü yapmış olmama rağmen side questlerim ve contractlarımın çoğu duruyor bi sürüde undiscovered mark var.

Ben oyunu 18'inde aldım , daha doğrusu eşim doğum günü hediyesi olarak aldı pazartesi salı izinliydim kafadan 12-13 saat oynadım şimdi anca günde 1.5-2 saat oynuyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...