Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sırbistan başbakanına temel iç güdü usulü röportaj

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

bu neye benziyor biliyor musunuz?

tavuk ciğerini elinize alıp, bir kedinin ulaşamayacağı yüksekten tutmak ve kediyi çıldırtmak vs.. resmen yetersizlik yani sırf reyting için sırf yapacak başka bişi bulamadıkları için şu hallere düşen kanallara acıyorum.

2 3 sevimli hayvan çıkarıp onunla oynasalar kaliteli bir reyting olurdu en azından

@theri

hahahahaha yok olm ne gülmesi. ortada "sex" yok ama..

adamla "aaaa nasıl bakıyo şuna bak hehehe aaa sırıtıyo şuna bak eheheh tipe bak hehehe" diye dalga geçmek yersiz sadece şuan.

şurda 1 tane erkek yoktur ki taytlı ve kalçasını kapatacak bişey giymemiş bir kadın yanından geçtiğinde yolda, dönüp arkasına bakmasın... :) ya da bakmayan ama bakmak için deliren vs.. geçin bunları :D
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

iyi de bu komik değil normal bir durum.
bir erkeğin karşısına iç çamaşırsız bir kadın o tarz hareketler yapıyorsa, SAĞLIKLI bir erkek bakar. bu kadar basit... yani bence burda anormal olan ve gülünecek olan kişi kadındır.

SAĞLIKLI Bİ ERKEK OTOBÜSTE ANANIN BACININ YANINA OTURSUN İSTER MİSİN!!! konusu vardı zamanında. efsaneydi ya..

sağlıklı erkek ne abi bi kere?
bronşit ise adam mesela bakmıyor... hasta çünkü böle.

lol neyse takılıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

escape said:

iyi de bu komik değil normal bir durum.
bir erkeğin karşısına iç çamaşırsız bir kadın o tarz hareketler yapıyorsa, SAĞLIKLI bir erkek bakar. bu kadar basit... yani bence burda anormal olan ve gülünecek olan kişi kadındır.

SAĞLIKLI Bİ ERKEK OTOBÜSTE ANANIN BACININ YANINA OTURSUN İSTER MİSİN!!! konusu vardı zamanında. efsaneydi ya..

sağlıklı erkek ne abi bi kere?
bronşit ise adam mesela bakmıyor... hasta çünkü böle.

lol neyse takılıyorum

ben çok ağır hasta iken kate upton gelse yanıma kolumu kaldıracak mecalim yoksa neyleyim kateini upton unu. there is nothing coming up from me to you my lady der yollarım yani. zaten muhtemelen yüksek ateşten havale görüyorumdur o sırada da.

sağlıklı erkek olmak önemli yani. sağlıklı olsa suyuna ekmek banarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...