Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu papyonlu yakışıklıya desteklerinizi bekliyoruz

hirpalanmisposet

Öne çıkan mesajlar

GodBlessStoya said:

hirpalanmisposet said:

senden tek bi ricam var o da git sokak hayvanları için bi barınağa, ya da mahallendeki köpekleri doyurcak kadar mama al. sonra istersen başka bi köpeğe istediğin kadar beğeni ver önemi kalmaz zaten. bizim arkadaşımızla bu çabamız rüzgarın evine 250 liralık mama girsin diye değil. o barınaklara, sokaktaki hayvanlara gitsin diye. eğer o köpekleri doyurcak kadar mama alcaksan diğer köpekleri ben de beğenicem, gerçekten

benim ülkemde fakir fukara çok iken,evsiz dolu insan varken yardımı sokak köpeğine yapmam. yaptığım yardımları insanlara yapıyorum zaten köpek neymiş lan banane gebersin.

insan değilsin, insana yardım ediyosunda köpeğe niye etmiyosun anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

GodBlessStoya said:

benim ülkemde fakir fukara çok iken,evsiz dolu insan varken yardımı sokak köpeğine yapmam. yaptığım yardımları insanlara yapıyorum zaten köpek neymiş lan banane gebersin.

(td)

üff yine saçma sapan konuşmalar başlamış
Sosyal ağlarda paylaş

sokak köpeğine acımıyorum ben sadece. sebebi 2 kere bana 2-3 kere aile yakınlarıma sokakta saldırdılar. nerde sokak köpeği görsem arıyorum belediyeyi toplasınlar diye öldürürler mi napıyolar zerre umrumda değil,suç olmucağını bilsem tüfeği alır gece kendim vururum.
benim canım,sevdiklerimin canı sokak köpeğinden değerli sorry.

ha ama kedilerin suyunu mamasını kapımın önünden,kuşların bulgurunu suyunu camımın önünden eksik etmem.
Sosyal ağlarda paylaş

GodBlessStoya said:

sokak köpeğine acımıyorum ben sadece. sebebi 2 kere bana 2-3 kere aile yakınlarıma sokakta saldırdılar. nerde sokak köpeği görsem arıyorum belediyeyi toplasınlar diye öldürürler mi napıyolar zerre umrumda değil,suç olmucağını bilsem tüfeği alır gece kendim vururum.

ha ama kedilerin suyunu mamasını kapımın önünden,kuşların bulgurunu suyunu camımın önünden eksik etmem.

durduk yere mi saldırdılar?
ha tamamen durduk yere ise sizde bi cenabetlik var
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati919 said:

GodBlessStoya said:

durduk yere mi saldırdılar?
ha tamamen durduk yere ise sizde bi cenabetlik var

durduk yere abi psikopat mıyım köpek grubuna sataşayım. evde olduğum zamanlarda da çok gözlemledim gece evine dönen insanları kovalayan köpekleri,arabaya sıkıştıranları falan.
boşa konuşmuyorum yani.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

keşke legal olsa senin gibiler birbirini temizler işte ne güzel

evrimgüzel şey,senin gibiler zamanla yok oluyorlar mesela.

neyse alın köpeğinizi napıyorsanız yapın abi banane lol,ben her gördüğüm sokak köpeğini şikayet etmeye devam edicem.

ha bide umarım şöyle 4-5 köpekli bir grup gece eve dönerken size saldırır ya bakalım saldırıdan sonra 'off eve gitsem hemen internetten mama alıp barınaklara bağışlasam' dicekmisiniz ahah
Sosyal ağlarda paylaş

Sokak köpekleri beni de tedirgin ediyor açıkcası.
Genelde de sürü halinde gezdikleri için bir anlık gazla hurra diye koşabiliyorlar adamın üstüne. Bişi yapmasalar bile o korku yeter hele de yanımda kızlarım falan olsa kaçsan kaçılmaz saldırsan saldırılmaz direk kalp krizi taklidi yapmak lazım erkekliğe bok sürdürmemek için. :P
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Sokak köpekleri beni de tedirgin ediyor açıkcası.
Genelde de sürü halinde gezdikleri için bir anlık gazla hurra diye koşabiliyorlar adamın üstüne. Bişi yapmasalar bile o korku yeter hele de yanımda kızlarım falan olsa kaçsan kaçılmaz saldırsan saldırılmaz direk kalp krizi taklidi yapmak lazım erkekliğe bok sürdürmemek için. :P

Abi siz nerde yaşıyosunuz ya kurt falan olmasın onlar?Ben hiç saldıran sokak köpeği görmedim siz kendi kendinize paranoya yapmışnız bence.Etraf adam bıçaklayan tinerci kaynıyo sokak köpeği diyosunuz lol.

edit:Buarada postu silmişin abso'da gidip legal olsa vurup öldürürüm sokak köpeklerini diyen adama şurda aptal demek aptala hakaret resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

abi saldıran sokak köpeği var tabiki. ama bu sokak köpeklerinin suçu da değil. köpek alan 10 kişiden 5'i sokağa atıyor köpeği. barınakların hali ortada. o kadar köpek popülasyonunda oluyo bunlar arada. o senin şikayet ediyorum süper bişi hoho tadınd takıldığın alanada sadece o köpekleri toplayış şekillerini görsen belki o zaman bi insan gibi hissedersin. devletin suçunu köpekler çekiyor,hayvanlar çekiyor senin gibiler tarafından gebersin bunlar diye götüre götüre işkence gibi

sokakta insanda saldırıyor. bu onları öldürelim gebersin gitsinler demeyi gerektirmiyo. kaldı ki sen zaten insana yardım etsen ne olur, köpeğe, hayvanlara yardım etsen ne olur.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

Abi siz nerde yaşıyosunuz ya kurt falan olmasın onlar?Ben hiç saldıran sokak köpeği görmedim siz kendi kendinize paranoya yapmışnız bence.Etraf adam bıçaklayan tinerci kaynıyo sokak köpeği diyosunuz lol.

sen hala neyin paranoyası diyorsunya? 2 kere kendibaşıma 2-3 kere aile yakınlarımın başına geldi. birçok kez gözlemledim dışardan hala paranoya diyor adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

Hayvana acımayanın insana acıyacağını sanmıyorum

bunun tam tersini o kadar çok görüyorum ki oturduğum semtte.hayvana acıyıp insana acımayan fln.

örnek; adamlar gidip kasaptan kilo kilo et alıp köpeklere dağıtıyorlar. bunun yerine o eti fakirlere verip kemik de verebilirler köpeklere.

ayrıca o köpeğe çiğ et alıştırınca saldırganlaşıyorlar bayağı. 2 3 kişi gördüm ısırılan durduk yere.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

abi saldıran sokak köpeği var tabiki. ama bu sokak köpeklerinin suçu da değil. köpek alan 10 kişiden 5'i sokağa atıyor köpeği. barınakların hali ortada.

sokakta insanda saldırıyor. bu onları öldürelim gebersin gitsinler demeyi gerektirmiyo. stoya sen zaten insana yardım etsen ne olur, köpeğe, hayvanlara yardım etsen ne olur.

hayatında bi araya getirip yapamıcağın yardımı yapmışımdır güzelim ihtiyacı olan insanlara. haterlığın gereği yok.
ddiğim gibi şöyle ailene sevdiklerine falan 3-5 kere saldırsın köpekler sonra konuşalım seninle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...