Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu papyonlu yakışıklıya desteklerinizi bekliyoruz

hirpalanmisposet

Öne çıkan mesajlar

köpeğin papyonuyla filan çok zengin göründüğü için likelamadım. ihtiyacı olana gitsin

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151258308677717&set=a.10151258220182717.456904.86529922716&type=1&permPage=1

mesela şunun kafa güzel gibi. acıkmıştır muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

senden tek bi ricam var o da git sokak hayvanları için bi barınağa, ya da mahallendeki köpekleri doyurcak kadar mama al. sonra istersen başka bi köpeğe istediğin kadar beğeni ver önemi kalmaz zaten. bizim arkadaşımızla bu çabamız rüzgarın evine 250 liralık mama girsin diye değil. o barınaklara, sokaktaki hayvanlara gitsin diye. eğer o köpekleri doyurcak kadar mama alcaksan diğer köpekleri ben de beğenicem, gerçekten
Sosyal ağlarda paylaş

hirpalanmisposet said:

senden tek bi ricam var o da git sokak hayvanları için bi barınağa, ya da mahallendeki köpekleri doyurcak kadar mama al. sonra istersen başka bi köpeğe istediğin kadar beğeni ver önemi kalmaz zaten. bizim arkadaşımızla bu çabamız rüzgarın evine 250 liralık mama girsin diye değil. o barınaklara, sokaktaki hayvanlara gitsin diye. eğer o köpekleri doyurcak kadar mama alcaksan diğer köpekleri ben de beğenicem, gerçekten

benim ülkemde fakir fukara çok iken,evsiz dolu insan varken yardımı sokak köpeğine yapmam. yaptığım yardımları insanlara yapıyorum zaten köpek neymiş lan banane gebersin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...