Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ateiste havaalanında dayak girişimi

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Aluriel ,aksini ispat edemeyen müfteridir.meclisdekiler gibi konuştum ama,meden trollüm arkadaş?fikrine uymayan adamları troll ilan edenle,havaalanın da ateyize tü-kaka diyen arasında me fark var?

Cevap:biri Allahı kullanıp ego tatmin ediyor.bir diğeri inanılan bütün değerlere küfrederek...
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Cipetpet said:

Dalga geçmeleri ve mesela 10 konudan 3'ğnün islamla alakalı konuşulması beni sevindiriyor.kendini kandırıyorsun da diyebilirsiniz ama,21.yy'da emperyalizmin her türüne direnen tek sistem islam kaldı bence,gerici olmasından da dem vuranilirsiniz,ilerici olmasından da ama "komşusu açken tok yatan bizden değildir"diyen bir peygamberin ümmeti olmaktan gurur duyuyorum .

safi troll adam ya

yetemedigi şeye troll demek...
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Cipetpet said:

Dalga geçmeleri ve mesela 10 konudan 3'ğnün islamla alakalı konuşulması beni sevindiriyor.kendini kandırıyorsun da diyebilirsiniz ama,21.yy'da emperyalizmin her türüne direnen tek sistem islam kaldı bence,gerici olmasından da dem vuranilirsiniz,ilerici olmasından da ama "komşusu açken tok yatan bizden değildir"diyen bir peygamberin ümmeti olmaktan gurur duyuyorum .

safi troll adam ya

troll değil malesef, yazdığı şeye inanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

Aluriel ,aksini ispat edemeyen müfteridir.meclisdekiler gibi konuştum ama,meden trollüm arkadaş?fikrine uymayan adamları troll ilan edenle,havaalanın da ateyize tü-kaka diyen arasında me fark var?

Cevap:biri Allahı kullanıp ego tatmin ediyor.bir diğeri inanılan bütün değerlere küfrederek...

söylediğin şeyin saçmalığının farkında mısın? islam kendisi emperyalizmdir zaten. islam İMPARATORLUĞU nedir bilir misin? cihad? kuzey afrika ve ispanya fetihleri falan? soğuk savaş sırasında islam'ın hangi tarafta olduğu da gayet açık diğer dinler ile beraber US tarafındaydı gayet. ee nerede savaşmış bu islam emperyalizm ile?
Sosyal ağlarda paylaş

İslam imparatorluğu ,islami bir argüman değil geçiniz.krallık ve mutlak otoriter güç yoktur islam da.islamda meclis tarzı bir oluşum ,liyakata bakarak devlet başkanını seçer.sonradan olanları mal edemezsiniz islamın temiz ruhuna!

Ayrıca kadın,çocukları öldürmeyi kuran yasaklar.emeviler döneminden bahaederseniz,peygamberinin torunlarını bile katlettiler.at iziyle it izini karıştırmamal gerekir bence
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

İslam imparatorluğu ,islami bir argüman değil geçiniz.krallık ve mutlak otoriter güç yoktur islam da.islamda meclis tarzı bir oluşum ,liyakata bakarak devlet başkanını seçer.sonradan olanları mal edemezsiniz islamın temiz ruhuna!

Ayrıca kadın,çocukları öldürmeyi kuran yasaklar.emeviler döneminden bahaederseniz,peygamberinin torunlarını bile katlettiler.at iziyle it izini karıştırmamal gerekir bence

boşuna laf anlatmaya uğraşma abi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

kısaca: islam'ın özü =/= insanların islam adına yaptıkları
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Cipetpet said:

boşuna laf anlatmaya uğraşma abi bence.

lan fetihleri yapan peygamberin ta kendisi zaten?!?! it izi dediğin onun izi mi? siz dininizi öğrenin bi bence
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Myshkin said:

laf anlatmaya uğraşmıyor ki ezbere konuşuyor. dini kabul edene kadar herkesi öldür diyor mu kuran diyor, islamda kölelik var mı var.

Demiyor. Hem inanmayıp hem de Kuran uzmanı olanlara da bayılıyorum.

kuranın uzmanı olursan inanman mümkün değil ki zaten her ateist dini kitabını okuduğu için ateist olur lol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...