Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kız arkadaşım hamile, ne yapacağım?

kumathros

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar, kız arkadaşım dün idrar testi yapmış, pozitif çıkmış.

bugün doktora gidecek, orada da muayene olacak. kürtaj ne kadara yaptırılıyor? her yerde yaptırılabilir mi?

bir de ben sürekli korundum veya hep dışarı boşalma oldu, bu şekilde hamile kalınması çok saçma geliyor bana. daha önce okumuştum, çok ufakda olsa böyle bir ihtimalin olmasını ama bana denk gelmesi çok garip.

bir de kürtajı yaptırsak, kızın ailesinin haberi olmadan yaparlar mı?

bilgisi olan yazsın lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

eger kız hamilelige karsı korunmuyorsa ilacla falan zaten prezervatifin koruma oranı %97. %3 azınsanmıycak bi oran. dısarı bosalma lol bisey zaten. en azından kız ustte olsaymıs. gravity is nature's birth control.

neyse zaten gecmis olsun. diger konular hakkında bi fikrim yok
Sosyal ağlarda paylaş

Prezervatif korur da, disa bosalma diye bi korunma sekli yok. Sperm dedigin mikroskobik bisey, 1 tanesi yetiyor ayrica yumurtayi dollemek icin. Sadece bosalmak gerekmez, penisine bulasmis bile olsa gg.

Ev arkadasimin basina geldi gecen yil, 1.5k liraya fln yaptirmisti ama ozel klinikmis onunki. Bu arada kiz icin de senin icin dr buyuk psikolojik yikim olacak haberin olsun. Arkadasim kac ay kendine gelemedi vicdan azabindan.
Sosyal ağlarda paylaş

hamilelik testleri cogu zaman hatalı uretim olabiliyor, neden 1 tane yerine 2-3 tane daha yapmadınız ?

kürtaj ise 2 ayı gectiginde cok riskli ve yasal degil, devlet hastanesinde yaptıramıyorsun cünkü suc, ancak merdiven altı özel doktorlar yapıyor, iliskiniz ciddi ise, iş güc edindiyseniz evlenmeyi dusunebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...