Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 19. Hafta: Galatasaray - Beşiktaş (27.01.2013 / 19.00)

BlueDreams

Öne çıkan mesajlar

Necip hıyarı önce bişeyler sayıklıyo melo pek sallamıyor, sonra artık küfür mü etti ne yaptıysa melo birden deliriyor. Sonra da kayış kopuyor zaten. Oğuzhanın performansı da imdb de 10 alır yani. biz şevki'yi tiyatrocu bilirdik, şevki'nin bu kadar oyunculuğu yoktur.
Sosyal ağlarda paylaş

Tükürecekmiş gibi yapıp tükürmese bile ne demek lan?
Tükürdü mü tükürmedi mi?

Tükürmüş gibi bişey söylemiş olamaz mı?
Meyreleşte olmadı mı işte, bariz tükürmüş diyosun ama sonra bi açıdan görüntü çıkıyor oha diyosun.
Öyle saçma yorum mu olur?
Sosyal ağlarda paylaş

peki abiler buna nasıl bi kılıf bulacaksınız;

melonun resmi twitterından:

Felipe Melo: Faule maruz kaldım, acı çekiyordum ve rakibin bana yaptığı harekete karşılık verdim.

Kendime hakim olamadım, oyundan atıldığım için üzgünüm. Kasten hiçbir şey yapmadım...

tercüme tabiki =) vardır seagleda falan bununda bir çıkış yolu
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Felipe Melo: Faule maruz kaldım, acı çekiyordum ve rakibin bana yaptığı harekete karşılık verdim.

Kendime hakim olamadım, oyundan atıldığım için üzgünüm. Kasten hiçbir şey yapmadım...

yine timsaha yatılmış :( 3. attığı twiti de koyar mısın buraya
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Tükürdüm lafı bunun neresinde pardon.

Lan anlamıyorum, bi sıvı bile yok giden yani. Meyreleşte bile vardı onun bile tükürmediğinin kararını verdik, adam gibi bi izleyin be.

Kendime hakim olamadım dediği şey gidip necip apaçisine uyup gaza gelmesi. Sonra da oğuzhan giriyor zaten işin içine.

Bide melonun twitteri takip ediyosan maç sonrası ilk açıklamasını da bi oku pampa.
Sosyal ağlarda paylaş

barnacle said:

Liebe said:

yine timsaha yatılmış :( 3. attığı twiti de koyar mısın buraya

ben fanatik'in twit hesabından aldım orda 3. tivit falan bilmiyorum ben varsa siz ekleyin ben meloyu falan takip etmiyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Liebe said:

Tükürdüm lafı bunun neresinde pardon.

Lan anlamıyorum, bi sıvı bile yok giden yani. Meyreleşte bile vardı onun bile tükürmediğinin kararını verdik, adam gibi bi izleyin be.

Kendime hakim olamadım dediği şey gidip necip apaçisine uyup gaza gelmesi. Sonra da oğuzhan giriyor zaten işin içine.

Bide melonun twitteri takip ediyosan maç sonrası ilk açıklamasını da bi oku pampa.

karşılık verdim lafından ben onu anladım. başka neyi ima ediyo olabilir ki
Sosyal ağlarda paylaş

Necip 2 durak öte hala Necip diyorsunuz. Tükürük olması için FIFA tarafından belirlenen bir gramaj var da onu mu tutturamadı, digiturkün kameramanı mı kardan havadaki partiküllere odaklayamadı ahahah. Tükürdü işte herif. Cezasını görecek. Fener gibi indirim de alamayacaksınız. Ne pismiş lan bu spor bölümü beni de bozacaksınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Fanatiği takip edeceğine paticik albümü takip et abi.
Ya da en azından fanatik haberine göre yorum yapma.

Dudak hareketi de tükürme gibi değil zaten, muhtemelen bi küfür ediyor, artık türkçe mi yoksa yabancı dilde mi bilmiyorum. Ya da başka bi reaksiyon, ama dudakta tükürme hareketi yok. Dudaklar büzülmüyor bile abi, üst dudak yukarı alt dudak aşağı iniyor. Öpücük bile dersin tükürük demek zor.

Ha alsınlar kenara biraz meloyu, fazla agresif, biraz da hırslansın artık. Ama tükürdü demek haksızlık olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...