Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oğlunun ilkokula başlayışını kutlayan eleman

pontipati919

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

kafasına mıçtıım! halkın içinde yaptığına bak, ruslar teröristler hortladı diyip yağdırcaklar köyüne görecek anyayı

terörist dediğin de amerikanın gazı yine başka bişey değil. bölgeden gelen bir arkadaşım tarafından bildiriyorum sdf
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

görgüsüz ve aşırı agresif insanlar.

çok dürüst olduklarını söylemek o kadar zor ki.
kafkaslarda dürüstlük yok zaten.
boşuna aramayın

ve

Fin said:

Kürtlerden lesser ırklarda var türkiye komşuları bok gibi ya

çizdim sizi.
özellikle dasaaa. neymiş kafkaslarda dürüstlük yokmuş zaten. tövbee
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

yok abi

azeriden malını
çeçenden canını

diyorlar ki doğru bildiğin. nerede psikopat varsa çeçendir. normalini görmedim ben.

sen "adam dövmek için ayakkabım var!" adamı mıydın mesela?

this..
adamlar maç yaparken sustalı-silah falan çekiyorlar şaka gibi..normalde de sert oynuyolar,şiddet adamların doğasında var.
Sosyal ağlarda paylaş

Lan bu vidio yüzünden öğlen yattığım güzellik uykusunda kabus gibin bi şey gördüm. Ben ve 2 tane robotu helikopterden aşağıya indiriolar . Ambar tarzı bi yere operasyon yapıcaz icabı, içerdeki adamlarla çatışmaca. Neyse helikopterdekiler diyoki sen girme içeri onlar halleder. Artık savaşlarda canlılar kullanılmayacakmış. (Beni niye indirdilerse ?) Neyse bu lavuk 2 robotun mitralyözleri var başka da hiç bi şeyleri yok çubuk şeklindeler. Bunlar girince ben ambarın kapısını kapatıyorum, başlıyorlar taramaya 10 dakika aralıksız tarıolar Allahsızlar, içerde en az 20 kişi falan öldürüolar. Irak gibi bi yerde geçiyor olay. Paint terkle robotları ve kendimi çizdim.

Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

dasaaa said:

yok abi

azeriden malını
çeçenden canını

diyorlar ki doğru bildiğin. nerede psikopat varsa çeçendir. normalini görmedim ben.

sen "adam dövmek için ayakkabım var!" adamı mıydın mesela?

this..
adamlar maç yaparken sustalı-silah falan çekiyorlar şaka gibi..normalde de sert oynuyolar,şiddet adamların doğasında var.

e türklerde de var o :p
Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

Lan bu vidio yüzünden öğlen yattığım güzellik uykusunda kabus gibin bi şey gördüm. Ben ve 2 tane robotu helikopterden aşağıya indiriolar . Ambar tarzı bi yere operasyon yapıcaz icabı, içerdeki adamlarla çatışmaca. Neyse helikopterdekiler diyoki sen girme içeri onlar halleder. Artık savaşlarda canlılar kullanılmayacakmış. (Beni niye indirdilerse ?) Neyse bu lavuk 2 robotun mitralyözleri var başka da hiç bi şeyleri yok çubuk şeklindeler. Bunlar girince ben ambarın kapısını kapatıyorum, başlıyorlar taramaya 10 dakika aralıksız tarıolar Allahsızlar, içerde en az 20 kişi falan öldürüolar. Irak gibi bi yerde geçiyor olay. Paint terkle robotları ve kendimi çizdim.

AHAHAHSDGFBFAFS
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...