Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deezer

GERGE

Öne çıkan mesajlar

flv ler halinde parçalıyorlar IDM ile çekmedim makinanın cache inden aldım Sanırım IDM tam entegrasyon yapınca opera ile onlada olabiliyor ama 4-5 parçaya böylüyorlar 400kb lik parçalar bunlar ve 3.2 mb i geçen şarkıya raslamadım henüz. buda mantık hatası oluşturuyor tabiki.

Benimde kulağım alışmış demekki 1 aydır kullanıorum güzeldiye Mog ta dinledim bikaç şarkı sonra müzikle uğraşan arkadaşlarlada tartıştık fark vardı bariz bi şekilde. Yani bi an düşünmedik değil mp3 ten daha manyak bir sıkıştırmamı yaptılar acaba aynı kalitede diye yok öle bi dünya dedik oturduk ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Abi yalan filan degil, bu nefretin siteyi ben tanittim diye mi bilmiyorum ama olcmen mumkun degil. Dedigini ben de yaptim, sample indiriyorsun sadece. DRM var burada, cekemezsin oyle. "3.2 mb i geçen şarkıya raslamadım henüz. buda mantık hatası oluşturuyor tabiki" derken kendin de bir yerde hata yaptigini soylemissin zaten. Yarim saat suren ve cok acik sekilde 320 kbps olan senfoniler var burada dinledigim.

Premium uye olup ayarlardan HQ'yu secince pek ala 320 kbps kalitesinde ogg stream ediyor. 128 kbps ile 320 kbps'yi ayiramayacak biri degilim, epey kaliteli ses sistemleri de kullaniyorum dinlemek icin.

Grooveshark'a avantaji cok. Birincisi yasal. Ikincisi sarkialr guzelce album album ekleniyor, Grooveshark gibi kullanicilar buradan benim, buradan senin modunda eklemiyor; sonra sanatci kaldirin bunlari diyince isler iyice karismiyor. Radyosu sonra cok daha iyi.

MOG kullanirdim ben de vaktinde, ben kullanirken ucretli uyelik bile alsan USA ip olmadan dinleyemiyordun. Sirf muzik dinlemek icin VPN acik tutmak ters biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Mog ta VPN ihtiyacın olmuyor artık PC de.

istersen anlatabilirim basit bir yöntem muhtelemen masus açık bıraktılar.

Deezer i kötülemiyorum spotify neyse gözümde aynı şuan yani ikincil olarak kullanılabilir olmayan müzikler için.

groveshark ta iyi tabi ama ücretsiz olan herşeyden nefretim...
mesela davalık olduğumuz fizy gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...