Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Morrowind ile ilgili bikaç soru

Gunn

Öne çıkan mesajlar

said:
McsPeyn, 21 Temmuz 2004 00:24 tarihinde demiş ki:
İstediğiniz yre recall olmak için kullanabileceğiniz bir hile var:
Konsolu açıp coc"[gitmek istediğiniz şehier]" yazıyorsunuz enter'a basıyorsunuz. Örneğin: coc"sadrith mora" gibi. Konsolda tırnak işareti yapmak için ctrl+i yapıcaksınız. Tatlı recallar.
Sevdiğin eşyalarının gitmemesini istiyorsan Bounty aldığın zaman eşyalarını bir yere bırak, teslim ol Bounty'i sıfırla ve git geri al..

morrowınd konsol komutlarına ızın veren developer ların oyun ıcı testler yapabılmesı yaptıkları plug-in lerı kontrol edebılmesı bu ^^ ve benzerı komutları acık bırakan bır oyun konsoldan yazdıgınız hemen hemen hersey hile kılasmanına girer ki yukarıdaki komutta legal bır sekılde recall degıl , mesela UO dakı admin in istedigi noktaya teleport olma olayı dır ...
morroyu konsol kullanmadan oynayın ..[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 19 Temmuz 2004 23:45 tarihinde demiş ki:
kardeş sen yanlış silah seçmişsin

llc alıp dalacaktın bak bi daha questte sorun çıkarıyolarmıydı :P

"hasta ruh ismail selam eder"

wuki factionana da girecektim ama kıllı olmadığın takdirde (özellikle kıç kıllarına pok yapışmış olmazsan) almıyolar heheheh.
Gittim smuggler factionına giriym dedim ama orda da karga burun şartı varmış :)

napıyosun sen AC adam? :)

Not: çoğu problemi hallettim. Zahmet buyurup cevap veren arkadaşlara çok teşekkürler. Özellikle Sam'in "imtina etmek" fiilini kullandığı mesaj içimi titretti :)
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi belirtmek istiyorumki şu lvl 45 ARchmage karakterimle paticikte yenemeyecegim adam yok morroda ama betesda multi koymamıs !!!Of of neyse barı yardım edelim.

-Caldera da Creeper [gnorak manorun 2.ci katı]5k gold tasır.
Vivec adalarında Mudcrab Merchant var oda 10000 tasır ama ona gitmek cok zahmetli.
-enchanting çok boktan ya şu oyunda
-bi yerlerden çaktırmadan hacıladıgın itemleri geri vermek zorunda kalırsın bounty temizlerken.
-anlamadan bi questle karsı gelmissindir.Charm person filan at demoralize humanoid büyüleri filanda o adamları sakinleştirir.
-Konuya pek kasamadım i okumaktan üşendim çok sorry
-Mark ı her yere işaretleyebilirsin.Recall la buraya dönerbilirsin.
-lvl 45 Mage'm TITAN'S WISH [kendi büyüm] ile Lock un Allahı olsada açıyodu.
-o questi yapmadım.

saygııllaaar :=)[signature][hline]BattleNet : MaGe_SoLid
Sosyal ağlarda paylaş

level 45 olmaya gerek yok. ben beşinci levelda filan dandik bi helmetle yapıyodum o lock açma işini. :P enchant rulez.

oyunun boktan yönneri çok hakkaten. yanlışlıkla bi adamın yataana yatcak olsam bütün şehir beni öldürmeye çalışıyo. oha yani.[signature][hline]unity100, 18 Temmuz 2004 22:05 tarihinde demiş ki:
bababababababa ba. ahelogg ahelog hele hele helelehlelelee.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun bugüne kadar oynadığım dalındaki en iyi oyun kanımca. Bloodmoonu aldım geçen ama oynamadım esiri olurum diye bide şu "Loading Area" hedesi çok gıcık yaw :(

Tribunal bir nevi daha zor Morrowinde göre. Ben sırf değişiklik olsun diye sneakingi 100 ledim sonra %80 shadow mu ne veren bi yüzük buldum bi questte.(questte oyunda en çok hoşuma giden quest hanımefendinin birisi yüzüğümü düşürdüm diyor siz almaya dereye girince arkadaşıyla saldırıyorlar size. Arkadaşıda yakınlarda ama bu yüzük sayesinde görünmüyo falan çok harika questtir).

Sonra plugin çektim attığım okları falan geri topluyodum. Tribunalda dwarven dartları buldum ve onlarla oynadım. Sneak+shadow gizlice tak tak öldürüyordum hiç aksiyonsuz bayada zevk alıyodum. Arada okuma davranıyordum falan. Tribunalın sonunda alınan kılıçlar çok harika ya

Oyunun en güzel tarafı plugin olayı. Harika ev pluginleri var ben işi abartıp ev döşemiştim ne kadar değerli eşyam varsa yığmıştım pek hoş olmuştu.[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Eerrm bu daha cok boyle nasi diyim. Limp Bizkit in solisti gibi oldum yau..
No one knows what it`s like diye baslayasim geliyor her aynaya bakisimda.
Jarlaxle, 15 Temmuz 2004 10:51 tarihinde demiş ki:
Markası Asus sa normaldir.İçinde cd olmasa bile bazen efkarlanıp böğürmeye başlıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha adanın birinde Hedehödö the Liar diye bi arkadaşla karşılaştım. Bana lichlerden , atlardan , dragonlardan ve çıplak kadınlardan bahsetti ehe. Ama sanırım sallıyo eleman ama çok ilginç bi karakterdir. Yerini tarif etmesi zor ama vardır faqlarda falan heralde benden başkada bulan.

Sonracığıma yer altında 300 armor ve %100 fire resist veren bi zırh falan vardı.

İşte say say bitmiyor ya çok iyi oyun ama şimdi kurdum dayanamadım sıkıldım loading area olayından nedesnse[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Markası Asus sa normaldir.İçinde cd olmasa bile bazen efkarlanıp böğürmeye başlıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

insan loading area'dan sıkılacaksa o oyun nwn'dir, 2 sn önce çıktığın ufacık odaya tekrar girecek bile olsan sıfırdan yüklenir o alan. morrowind'de ise bir kere bile girsen dev gibi bina sadece bir kere yüklenir oyunu açıp kapatmadığın sürece. morrowind kadar loading'den şikayetçi olmadığım benzer genişlikteki alanlara sahip tek oyun halo oldu..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

morrowind halt etmiş postal 2nin yanında be ne diyosunuz siz? bak kızdım şimdi:)
aslında en iyisi morrowindde load olayı sıkıyo diyenler 1 saat postal 2 oynasın, garanti veriyorum sorununuz çözülecek:)
hatta bulabilenler heavy metal fukk 2 de oynayabilir (o daha beterdi hatırladıım kadarıyla)[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Heffer, 22 Temmuz 2004 23:51 tarihinde demiş ki:
morrowind halt etmiş postal 2nin yanında be ne diyosunuz siz? bak kızdım şimdi:)
aslında en iyisi morrowindde load olayı sıkıyo diyenler 1 saat postal 2 oynasın, garanti veriyorum sorununuz çözülecek:)
hatta bulabilenler heavy metal fukk 2 de oynayabilir (o daha beterdi hatırladıım kadarıyla)

heavy metal fukk 2 süper oyundur + load süresi yok denicek kadar azdı.. Bu arada morrowindci arkadaşlara Daggerfall oynamalarını tavsiye ederim hasta bi oyundur.. CDsi hala duruyor arada sırada yükleyip oynarım hala...[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Sosyal ağlarda paylaş

unuttum ne fukksa zaten
valla cddenmi bilmiyorum feci uzundu loadlar, oyun güzeldi de oynayamamıştım yükleme sürelerinden en kısa 10 dakka falan sürüyodu.
postal oynayın görün o zaman onun yükleme süreleri uzun her sistemde:)[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 22 Temmuz 2004 22:43 tarihinde demiş ki:
...
oyunun boktan yönneri çok hakkaten. yanlışlıkla bi adamın yataana yatcak olsam bütün şehir beni öldürmeye çalışıyo. oha yani.

LoL! Haklısın horace.[signature][hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

ben adam bana bakarken takır takır araklıyodum %80 shadow ile eheheh[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 23 Temmuz 2004 07:21 tarihinde demiş ki:
en azından fallout'larda olduğu gibi milletin evine dalıp evinde ne varsa gözü önünde araklayamıyorsun.. :)

O zaman bir ümit fallout 3'de Bethesda kıvamı tutturur. ;)[signature][hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 23 Temmuz 2004 01:56 tarihinde demiş ki:
morrowindci arkadaşlar zaten eminim ki daggerfallu ve arenayı da biliyorlardır..
bilmiyorlarsa ayıp etmişler..

hocam herkes nerden bilsin 1996'da yapılmış oyunu..(96 mıydı emin değilim..)[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...