Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

fenn said:

kithnos_1 said:

Keita Şanlıurfa spora gitmiş ,vay anasını

Yahu hiç 1 lig takımları istememişmi akhisar,esk falan filan

ayrıca fenerliside bjk lısıda sever sanırım bu adamı sempatik ti

fenerliler emek hırsızı diye ağlıyorlardı, o kanadı delik teşik ettiği için sdf
Sosyal ağlarda paylaş

@Darkrider

Türkiye adına ilk 20'ye en çok yaklaşan takım olan Galatasaray ise 95.1 milyon avroluk yıllık gelirle kendisine 30. sıradan yer bulmayı başardı.

Deloitte verilerine göre yazılmış makale. Burdan sonuçla gidersek 66M euroya kadar maaş verebilir GS. Dedim ya sıkıntı yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

BlueDreams said:

@Darkrider

Türkiye adına ilk 20'ye en çok yaklaşan takım olan Galatasaray ise 95.1 milyon avroluk yıllık gelirle kendisine 30. sıradan yer bulmayı başardı.

Deloitte verilerine göre yazılmış makale. Burdan sonuçla gidersek 66M euroya kadar maaş verebilir GS. Dedim ya sıkıntı yok :)

abi linkle baktım da okumaya üşendim. Peki bu rakamın tamamı yıllık toplam gelir mi yoksa sportif gelir mi?

Biliyorsun sportif gelirler sadece maaş bütçesine ayrılabiliyor. Gayrimenküllerden, tesislerden vs. gelen para kulüp tarafından yine sadece bu işler için kullanılabiliyor. Takım harcamaları için kullanılamıyor.

edit: Gerçi 90 sportifte mantıklı, Beşiktaş'ın bu sezon daha şimdiden Avrupa falan oynamadan 45 milyon euro sportif gelir elde ettiğini düşünürsek GS'nin sadece stadla bile bu farkın yarısını yapması normal gibi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...