Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

kim gelir kaleye bilinmez ama muslera bu yaza gider aslında gitmeli de zaten. 2 senedir gayet iyi performans gosteriyor degerine deger kattı. yani muslera yı ne kadar seversem seveyim getirecegi parayla yeni bi kaleci + sol bek + dany yerine defans + melo yerine dmc alınsın. ve yola devam edilsin.
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

ya güzel pozisyon alıyor
tehlikeli bölgeye top sektirmiyor
basit hatalar yapmıyor

insan gibi bir defansımız olsa çok yeterli kaleci
ama eboue dökülüyor
danny pozisyon almıyor
sabri sağ bek oynuyor
riera gidici

muslera da gitsin boşuna kontenjan harcamasın

asdjkafjaa, nasıl bir argüman abi bu?

Kaleyi boş bırakın? :P
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

kim gelir kaleye bilinmez ama muslera bu yaza gider aslında gitmeli de zaten. 2 senedir gayet iyi performans gosteriyor degerine deger kattı. yani muslera yı ne kadar seversem seveyim getirecegi parayla yeni bi kaleci + sol bek + dany yerine defans + melo yerine dmc alınsın. ve yola devam edilsin.

ne bereketliymiş be, hayale bak
Sosyal ağlarda paylaş

Ehehe bayılıyorum yaa bu taraftara ben :)

Muslera gitsin. Burak hemen satılsın. Melo yok olsun gitsin. Umut kirası bitince arkasını dönsün ve çıksın...

Hatta Fatih Terim Bu hafta istifa etsin.

Takım zinhar 4-4-2 oynamasın. Sabri hele bu gezegenden yok olsun, scotty uzaya ışınlasın onu. Emre (evlat) sahaya ayak basmasın, amrabat futbolcu bile değil.

Geriye kalanlar oynasın takım süfer olurrrrr...
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

özellikle fenerbahçe hezimetlerinden görüldüğü üzere bana göre mondragon o açığı kapamamıştır. kişiden kişiye değişir tabi... muslera ile birlikte ilk defa top kaleye yaklaşırken rahat fb maçları izlemeye başladım.

mondragon olmasa 5-1 olan kupa finali 6-5 falan olcaktı
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Ehehe bayılıyorum yaa bu taraftara ben :)

Muslera gitsin. Burak hemen satılsın. Melo yok olsun gitsin. Umut kirası bitince arkasını dönsün ve çıksın...

Hatta Fatih Terim Bu hafta istifa etsin.

Takım zinhar 4-4-2 oynamasın. Sabri hele bu gezegenden yok olsun, scotty uzaya ışınlasın onu. Emre (evlat) sahaya ayak basmasın, amrabat futbolcu bile değil.

Geriye kalanlar oynasın takım süfer olurrrrr...

drogba zaten bitmiş... sniejderde öyle sayılır....
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

muslera su anda dunyada top 5 kaleciler arasındadır. buyuk ihtimalle de ust duzel bir avrupa kulubunde oynayacak gs'den sonra. su takımda kimi begenmeseniz anlarım da muslera'ya laf edeni allah cc carpar.
şu musleraya falan laf edenleri alacaksın ömer üründül'le yan yana 150 maç izleme cezasına çarptıracaksın. çünkü aynı kişiler zamanında de sanctis'e de laf etti, demek ki futboldan anlamamalarına rağmen anlıyormuş gibi davranma suçu işliyorlar açık bi şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...