Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

http://www.ntvspor.net/haber/spor-toto-super-lig/83192/schalkenin-drogba-iddiasi
said:
Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray ile karşılaşan Schalke 04, kulübün resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada, Didier Drogba'nın Devler Ligi'nde oynama iznini sorguladı.
Twitter mesajında, "Didier Drogba'nın Şampiyonlar Ligi'nde oynama izni konusunda şüpheler var. Schalke 04, UEFA'ya başvuru hakkını saklı tutmak koşuluyla konuyu incelemektedir" denildi.
Drogba, Çin kulübü Shanghai Shenhua'nın kendisine yapması gereken ödemelerde sorun olduğu gerekçesiyle sözleşmesini tek taraflı feshedip Galatasaray ile anlaşmaya varmıştı.

Lisansı 12 Şubat'ta Türkiye Futbol Federasyonu'na iletilen yıldız futbolcu, Sarı-kırmızılılar ile çıktığı ilk maçta, Akhisar filelerini havalandırmayı başarmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

GİTMEK ZORUNDAYIM"
Fildişili oyuncu, "Premier Lig'de oynamaktan her zaman zevk aldım. Üst düzey liglerde oynamak istiyorum; ancak gitme zamanı geldi. Oynama şansı kalmazsa, beni isteyen yere gitmek zorundayım" dedi.

"DROGBA İLE TAKIM ARKADAŞI OLABİLİR"
Manchester Evening News gazetesinin haberine göre, Kolo Toure milli takımdan arkadaşı Didier Drogba'yla aynı takımda birlikte oynamaya sıcak bakıyor.

fotomaç
Sosyal ağlarda paylaş

Ben önümüzdeki sene için umutluyum. Hücuma yönelik transferler bizi bu sene için çok zorlasa da yeni sezon öncesi yapılacak transferlerin, defans hattımız ve kanat oyuncularına yönelik olacağını düşünüyorum. Şampiyonlar ligi durumumuz hakkında kulup yönetimi ve fatih terim'in temennisi gerçekleşti en azından schalke'ye elense bile bir sorun teşkil etmeyecektir(ha schalke'yi eleyip çeyrek finalde malaga-porto galibi ile karşılaşmak bir o kadar yarı final için heyecan verici olsa bile)

Galatasaray'ı önümüzdeki sene zor bir süreç bekliyor olacak çünkü yeni gelecek transferler ile şamp ligi hedefi çeyrek final-yarı final aralığında olacağından zor bir süreç bekliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu eleme maçlarıda adamların yeni gelmesine denk gelmesi iyi olmadı. Hadi gruplardan çıkarken denk gelseydi çok iyi olacaktı. cluj+braga ile maç yapıp takım kaynaşması daha güzel bir atmosfer yaratırdı. drogba ve sneijder gelir gelmez 2-3 maçları direk eleme maçları
Sosyal ağlarda paylaş

muslera'nın kurtardığı maç yok mu? lol. daha 2-3 maç önce bursa maçında hezimeti önlemiştir. bu sezon birkaç penaltı kurtardı. ama geçen sene performansı daha iyiydi.

galatasaray taffarelden sonra ilk defa kale sorununu çözdü, gönderin gitsin hemen. ha onur gelicekse gidebilir tabi kendisine de hayırlı olur.

bana göre şu takıma dany alınmamalıydı. stoper yabancı olacaksa dünya kalitesinde ismi olmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...