Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

kithnos_1 said:

Drogba gelse de yargılasa artık. Ulan adamı GS forması ile izliycez , şaka gibi

Ben drogbaya bu yaştan sonra inanırım, ama sneijder hala şaka gibi geliyor. Farklı mevkilerde de olsalar bence ikisi aynı kalite adamlar, ama sneijder 28 civarı olması lazım. Barcelona ve belki madrid dışında banko ilk 11 oynayacak bi adam sneijder.

Drogba'ya lafım yok ama ben hala takımda 3 tane forvet varken, ve defansta dany gibi saatli bomba varken hele, neden drogba yerine kaliteli bir defans alınmadı hala anlamış değilim. Hani semih sakatlansa ne olucak? gokhan zan avrupa ligi için bile kalitesiz, balta desen çok severim ama yaşından gelen yavaş yavaş bi yetersizliği var... Semihle Dany'yi okutmak lazım. Galatasaray hep yapıyo bunu ama bu sene defansa geçicek bi kewell da yok, melo oynar herhalde...
Sosyal ağlarda paylaş

@MertK

Aynen katılıyorum ama Drogba ya :) . Gönül isterdi ki , bir stoper alalım CL kalitesinde, yargılayan olmasına gerek yok , ligde sırıtmasın yeter bu senelik.

Tek başına maç alan , oha ulan diye adamı koltuğundan kaldıran Drogba gelince de heycanlanıyor. Sneijder'den daha çok heycanlandırdı beni Drogba.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi gene trollüyorum sanılacak ama Fenerbahçe ara transferde epey güç kattı. Bakmayın bizim isimler çok parlak ama daha önümüzde BJK örneği var bir sürü parlak transfer sonrası gümlemiş.

Semih'in sakatlanması bile yeter tepetaklak gitmemize. Haa Drogba stoper oynar mı? gerekirse oynar valla :P

Balta/Dany stoper ikilisi ile oynadığımız maçları bi düşünüp titreyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...