Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

gs'de suan 2 stoper var abi, zan'ı saymiyorum, e urfali reyisiniz bu sene sonu futbolu bırakır, semih ve dany dısında stoperi var mi takımın ? 1 tane smdi 1 sezon sonu ya da 2 sezon sonu alınır (1tanesi yerli olur büyük ihtimal) semih de iyi bir yedek olur

Şimdi alırsak ve tutarsa sezon sonu stoper alınmaz Semih orda durur, Dany yedek olur. İkisi de genç potansiyelli defans harcamak çok saçma.

Semih'i yedeğe çekebilmen için 1 tane çok iyi yabancı 1 de Ömer Toprak'ı alman lazım ki Semih yedek artık diyebilesin. Öyle bir para da harcamazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sezon sonu Serdar Aziz falan gelir zaten.

Bu arada Zan'ı çok dışladınız da, o kadar hakkı yenilmesin. Evet adam futbol hayatının yarısını sakat geçirdi, ve evet zaman zaman saçma sapan goller yedirdi. Ama adam görev adamı, belli bir standartı var, o saçma anlarından birine denk gelmedikçe defansta sırıtmıyor. Birinci stoper olmaz, ama yedek stoper olarak, kısa dönem idare etmelik olarak iyidir.

Tabii bu söylediğim normal bir Gökhan Zan için geçerli, eldeki Gökhan Zan 1.5 sezondur maç yapmadı. Kondisyonu, maç alışkanlığı, fiziksel ve mental durumu ne haldedir orasını bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi semih kötü stoper demedim, geçen seneye göre kendini geliştirdi evet ama bence hala göze batan eksikleri var, daha iyi bir yerli bulunursa yerine o zaman iyi bir yedek olur demek istedim, gecen sene semihin iyi görünmesini saglayan ulfalusi idi bence, adam defansi topluyordu resmen, bu sene daha fazla görev düsünce semih'e yaptıgı bireysel hatalar daha gözle görülür olmaya basladi bence..

ama suan gs'ye stoper ve sol bek şart bence(riera ile bir yere kadar) dany yada semih sakatlansa ceza alsa zan gecicek oraya ki adam en son ne zaman ciddi bir sekilde oynadi hatrlamiyorum bile(tr kupasi dısında)
Sosyal ağlarda paylaş

BlueDreams said:

Şimdi alırsak ve tutarsa sezon sonu stoper alınmaz Semih orda durur, Dany yedek olur. İkisi de genç potansiyelli defans harcamak çok saçma.

Semih'i yedeğe çekebilmen için 1 tane çok iyi yabancı 1 de Ömer Toprak'ı alman lazım ki Semih yedek artık diyebilesin. Öyle bir para da harcamazlar.

semih de potansiyel var kesinlikle,hani gelişmeye acık, ama dany sezon basından beri böyle bir izlenim vermedi nedense, hep ayni tarz hatalar, gs'li olarak senin de görüşünü merak ediyorum tabi ama,gelen stoper yerli de yabanci da olsa kesilen dany olur,bu yüzden sezon sonu kiralik falan gitmesini bekliyorum ben,
Sosyal ağlarda paylaş

Dany şuan Galatasaray kadrosunda Aydın'dan sonra en hızlı koşabilen adam. Müthiş bi sprint hızı var stoperlere göre.

Hamle yeteneği çok yüksek, top kapma oranı baya iyi. Sorunu aptal olması. Bildiğin İQ'su zebradan daha az olabilir yani. Karar verme yeteneği inanılmaz düşük, ama bir defans oyuncusu mental olarak yetiştirilebilir, en azından tecrübeyle doğru kararları öğrenebilir. Sahip olduğu yetenekler sonrada kazanılması zor şeyler ama sahip olmadıklarını bi şekilde zorla kafasına sokabilirsin.

Ha bir de Dany bu sezon hem sol bek hem stoper oynuyor maçlarda, adam sürekli Riera'nın arkasını toplamaya çalışıyor bu da çok etkiliyor oyununu ve çoğu zaman kötü görünmesine sebep oluyor.

Kalite bi sol bek alınırsa Dany'nin de performansı ciddi oranda artıcaktır. Semih'teki düşüşün önemli bi kısmı da Eboue'nin formsuzluğundandı mesela. Yanında oynayan bek oyuncusunun sana çok iş bırakıyor olması stoper için büyük problem.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen zaten geri 4lüyü oldugu gibi iyi kurmak gerekiyor,aksayan 1 tane parca diger 3ü sorunsuz olsa da sorun cıkartiyor ki bakınız Uğur boral

ama işte sorun bence beklerden cok semihin geçen seneki performansından uzak olmasi, bide dany'nin hamleleri konusundaki sacmalamasi,elbet eboue de gecen senekine göre vasat oldugundan eksrta yük biniyordur..

o yüzden eboue seneye kalcaksa 1 sol bek 1 stoper şart dedim,yoksa semih tü kaka degil :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...