Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

fizban said:

Herkes tukuruk yok diyo. Direk kalkmasi gerekir oyleyse. Tabi meireles in ceza halli bir sekilde inince aglayan, canere haksiz ceza verildiginde susan adalet bekcilerinin tavri nesemize nese katacak

fb oyuncusu tukurmedigi icin tahkime gitti ve ceza indirimi aldı. aynı sey melo'nun basına geldi ve gs yonetimi ceza indirimi icin tahkime gitmesin mi diyosun sen simdi?

cok zekiymissin panpa.

gs yönetimi bunu eleştirmedi mi daha 1 ay önce resmi sitesinden? yok böyle iş mi olur vs. hepiniz OF KAPAK falan takılmadınız mı burada?
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben takılmadım. videoyu da yeni goruyorum.

yalnız iki olay arasındaki farkı anlamanız lazım beyler. birinde oyuncu hakeme tukuruyor, hakem raporuna tukurdu yazıyor. digerinde hakem futbolcunun diger futbolcuya tukurdugunu zannediyor.

ilk olayda goruntuler izlenerek oyuncunun tukurmedigi anlasıldıysa eger, ki oyle degerlendirildi, hakemin lisansını iptal etmeleri gerekirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 3 temmuzdan sonra oluşan Fenerbahçelilik algısından ciddi anlamda rahatsızım ve sıkıldım. Eski rekabet tadı kalmadı kanımca. Ebeveynlerin evde sürekli bir kardeşin üstüne gitmelerinin ardından çocuğun fazla hırçınlaşması gibi bir psikoloji oldu. Ben sevmiyorum bu kadar rahatsız bi çirkeflik enerjisini.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
fb oyuncusu tukurmedigi icin tahkime gitti ve ceza indirimi aldı. aynı sey melo'nun basına geldi ve gs yonetimi ceza indirimi icin tahkime gitmesin mi diyosun sen simdi?

cok zekiymissin panpa.
fenerbahce oyucnusunun cezası tükürmediği için tahkimde kaldırıldığında resmi siteden ben yayınlamadım "güven kalmamıştır ceza iner mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" diye bildiriyi.
Sosyal ağlarda paylaş

FB oyuncusunun cezası olması gerekenin çok altında kaldı pfdk/tahkim aptallıkları yüzünden. Tükürmenin cezası çok diye kalan herşeyi en alt sınırdan verdi pfdk, tahkim de tükürmeyi tamamen kaldırınca eyyamlayıp saçma sapan bir olay oluştu sonuçta.

Meireles o hareketlerin sonucunda 6-7 maç gibi bi ceza almalıydı adam gibi o cezayı verselerdi o muhabbetler hiç olmayacaktı.

Bugün de Melo'nun 2-3 maç bir ceza alması gerekiyor, ama aptal oldukları için bu cezayı da kaldırıcaklar ve muhtemelen Bursa maçından dolayı da borçlu çıkıcaklar.

Yazın yediğin hurmalar kışın gelir tırmalar diye boşuna dememişler.
Sosyal ağlarda paylaş

troll'lemiyorum ama, ciddi söylüyorum. fenerbahçe'de iki futbolcu haksız ceza aldı. ikisi için tahkime gitti. biri haksızca onayladı, birinde tahkim cezayı indirdi.

ceza doğru şekilde indirilince, galatasaray kulübü resmi sitesinden ve kanalından çıkıp "ne biçim federasyon bu, fener bağırınca cezayı indirdiler, ceza dediğin inmez kardeşim!" diye açıklama yaptı.

şimdi hatalı bir hakem raporu (öyle heralde, bilmiyorum) ve pfdk cezası onları bekliyor. haklı olarak haklarını arıyorlar onlar da tahkim kurulunda. e arkadaşım, daha bir ay önce sen ağlamıyor muydun böyle şey olur mu diye ?
Sosyal ağlarda paylaş

gene full fenerli kafası olmus burası aynen.

tukurmedigi ortaya cıkınca zaten forumda nerdeyse hepimiz ceza indirilmesi lazım dedik ne dedik yani el kol hareketine ceza lazım dedik ettigi anlasılan bi kufur varsa ceza lazım dedik. Ki oncesindeki tukurme muhabbetinin uzamasının sebebi de karsıdan goruntuyu nedense lig tv nin 3 gun sonra yayınlamayı tercih etmesindendi yoksa bu kadar konusulmazdı bile.

Sonra ne dedik. eger hakem raporuna tukurdu yazdıysa buna gore ceza verildiyse ve tahkim olarak sen cezayı dusurduysen hakeme yalancı diyosun hakem de yalancıysa o hakemi cezaya bogman lazım dedik.

Genel forum yazıları bu yondeydi. Eger gs yonetimi gidip bunu dısında bisey yaptıysa amelelik etmis zaten. ettiyse ben napıyım yani ben gs yonetimi miyim? gelip de surekli olarak soyle dediniz boyle dediniz boyle yaptınız. ulan soyle boyle demekle oluyosa baskanınız 8 kocunuz 5 kere istifa etti hala burda. onu napıcaz? Ben duruma bakıyorum acıkca tukurmemis. karsıdan goruntu var gayet bakınca belli oluyor isteyene. kufur ettigi anlasılabiliyorsa tercuman vs. aracılıgıyla onun cezası verilir yoksa. ceza kaldırılır bu kadar basit.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

e arkadaşım, daha bir ay önce sen ağlamıyor muydun böyle şey olur mu diye ?
burda taraftara da laf ediyosun sen diye belki hakanı isaret etmissindir hakan oldugunda belki haklısındır ama senin dısındakilerin cogu "forumdaki gsliler" adı altında laf ettigi icin oyle bisey yazıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

olm bir onceki cumleye baksana

fizban said:

ceza doğru şekilde indirilince, galatasaray kulübü resmi sitesinden ve kanalından çıkıp "ne biçim federasyon bu, fener bağırınca cezayı indirdiler, ceza dediğin inmez kardeşim!" diye açıklama yaptı.
şair burada yönetime seslenmiş.

tahkim kurulu savunma amaçlı itiraz kurulu sadece. cezada "tükürdüğü için 4 maç" diyor. tahkim kurulu da sadece "tükürmemiştir, 0 maçtır. tükürmüş ama tükürüğün cezası 2-4 maç olduğu için 2 maça indiriyorum. tükürmüştür, 4 maç, beter olsun" diyebilir. ceza verme yetkisi pfdk'da.
Sosyal ağlarda paylaş

Peki diyelim Gs itiraz etti ve tahkim evet tükürük yok dedi. O halde;

1- Melonun cezası tamamen mi kaldırılacak? 4 maç cezayı salt tükürmekten yedi, o zaman suçsuz demektir?
2- Tükürük yoksa eliyle koluyla dirseği ile tükürüğü temizlemeye çalışan Oğuzhan'a bir ceza gelecek mi? Hakemi aldatıyorsun, rakibini oyundan attırıyorsun ve haksız kazanç elde ediyorsun?
3- Tükürdü diye ısrar eden yardımcı hakemi ve düzenlenen raporu ne yapacaksın?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...