Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mehmet Ali Birand vefat etmiş

hozceri

Öne çıkan mesajlar

sevabıyla günahıyla ölmüş gitmiş adamın peşinden isteyen istediğini düşünmekte tabii ki özgür. fakat dile getirirken peşinden siz niye birbirinizin günahını alıyorsunuz? cıks cıks. Yaptığımız herşeyin hesabını allah katında vereceğiz zaten.

harbiden siz niye birbirinize dalıyorsunuz lan?

Estel_theimanagetirici_Anorien
Sosyal ağlarda paylaş

ilk postum silinmiş?? çoluk çocuk galeyana geldi diye ne zamandan beri post siliniyor bu forumda? iyice sıkıcı ve boktan olmuş gene buralar anlaşılan. neyse ben gene 3-4 sene sonra uğrar bi bakarım buralara, eski tadı yok artık zaten.

@seagle saf mısın sen? tecrübeli sunucu diye tutturmuşsun, olm adam CÜMLE kurmaktan acizdi, ettiği küfürler, kilitlenip kalması falan da bonus.

neyse bbkib
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

ya bu adamın ölümüne üzülene kadar, gidip vapurdan düşüp göz göre göre ölen adama üzülürüm. mardin'de dün şehit edilen polise üzülürüm. suriye'de özgür suriye katilleri tarafından katledilen 80 üniversite öğrencisi/çalışanına üzülürüm.

buna üzülmek için harcayacağım zamanı onlara üzülmeye harcarım, daha iyi. duayla falan onların cennete gitmelerini sağlıyorsak da aynısı geçerli.
Sosyal ağlarda paylaş

Kufur dedigin bi pic kurusu dedi cocuga, onun da ne amacla soylendigi belli zaten. Eski zaman sevgi gosterisi oldu biraz, zamanina uymadi ama akli mantigi olan adam onum kufur anlami tasimadigini bilir zaten. Kitlenip kalmasi falan da bence prompterdan moda mod yazi okuyacagina eeeeee diye kitlenip kalsin, dedigim gibi dogalligi burdan geliyor zaten.

Adamin 40 senelik tecrubesi var bu iste ve sirf sevmediginiz icin gormezden geliyosunuz cidden. Sizi rasim ozhan kutahyalilar paklar abi ne diyim.
Sosyal ağlarda paylaş

emanet said:

ilk postum silinmiş?? çoluk çocuk galeyana geldi diye ne zamandan beri post siliniyor bu forumda? iyice sıkıcı ve boktan olmuş gene buralar anlaşılan. neyse ben gene 3-4 sene sonra uğrar bi bakarım buralara, eski tadı yok artık zaten.

@seagle saf mısın sen? tecrübeli sunucu diye tutturmuşsun, olm adam CÜMLE kurmaktan acizdi, ettiği küfürler, kilitlenip kalması falan da bonus.

neyse bbkib

liseli misin hacı, adamın tecrübeli olmadığını iddia ediyorsun ? son beş altı yılda yaşlandı diye mi bok oldu adam ?
Sosyal ağlarda paylaş

emanet said:

neyse bbkib

bak kaç tane belgesel çekmiş adam.Dili sürçüyo diye adamın kötü gazetecimi oldu?

Sonrada buralarn eski tadı kalmadı.Tey allam

kelime seçimlerimizi düzgün yapalım-Estel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...