Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mehmet Ali Birand vefat etmiş

hozceri

Öne çıkan mesajlar

"can dündar" said:

"Birand, hatasını kabul ediyor yani TRT'yi dolandırmadığını ama büyük ihmallerinin olduğunu kabul ediyor. Evraklar ortada. Uğur Mumcu'nun iddiaları Emin Çölaşan'ın iddialarını onun cevaplarını da vermeye çalıştım. Ben şahsen Birand'ın cebine para girsin diye böyle bir şeye giriştiğini düşünmüyorum. Ama çok ciddi bir ihmalinin olduğunu düşünüyorum. Biraz da yapılan yayınların bedelinin böyle ödetildiğini düşünüyorum."

adamın kitabı çıktı zaten orada da vardır mevzu.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Speyskek ile Godbless ne post kastı yanlız konuda ya. Umarsızca insanlara sataşıp cevap hakkı doğurmaya calışıyorlar kendilerine.

Şunların post sayısını 15K falan yapinda kurtulalım artık.

Lol niye bu kadar jelly oldun sen?
Bir duvara falan patla da biz kurtulalım.

Ayrıca o kadar paran var,Türkçe kurslarına gitsene. İlkokul terk gibisin.
Sosyal ağlarda paylaş

GodBlessStoya said:

Sequo said:

Speyskek ile Godbless ne post kastı yanlız konuda ya. Umarsızca insanlara sataşıp cevap hakkı doğurmaya calışıyorlar kendilerine.

Şunların post sayısını 15K falan yapinda kurtulalım artık.

Lol niye bu kadar jelly oldun sen?
Bir duvara falan patla da biz kurtulalım.

Ayrıca o kadar paran var,Türkçe kurslarına gitsene. İlkokul terk gibisin.

Olm 2 kelime ingilizce 3 kelime türkçe harmanlayıp yazıyorsun. Jelly ve lol kullanıp türkçemi eleştiriyorsun. Tehlikenin farkında mısın?

İlkokul terk diyorsunya okuduğum universitenin kapisindan bile içeri giremeyeceğin gerçeğinide ard etmemek gerekiyor.

Türkçeme gelince evet bozuk :) Ama yukarıdaki gerçekleri ve hayatın her koşulunca seni ezeceğim gerçeğini değiştirmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

moriarty said:

applev0dka said:

kim sormus göstersene ?

gazeteci olmayan sorabilmiş mesela

http://www.youtube.com/watch?v=VDIdyGderwI

helal olsun kadir'e iyi köseye sıkıstrmaya kasmis, fakat işte malesef 2007, adam son 5 senede iyice baskıyı arttırdı onu diyorum,senaristlerden medya patronlarina parmaginda oynatir duruma geldi herkesi..

abi gs kupasini almak için bile bu adami arayip izin istedi, biz hala haberciler sunu sorcak bunu sorcak tartısması yapıyor, adam ülkeye çöktu resmen

agag bu kadir şimdi dini program sunuyor... sayın başbakanımıda ağzından düşürmüyor. böyle dönekleri sevmiyorum yahu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...