Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

f2p de son durum nasıl

Wolas

Öne çıkan mesajlar

2010 da bırakmıştım oyunu şimdi iş yerinden 5 kişi başlamış benide gaza getirdiler girip eşlik edeyim onlara dedim de benim zamanımda köpek gibi grid vardı quest ler hala ölemi yoksa bi azaltma oldumu varmı değişiklik oynayan kaldımı ?

2010da bırakırken Gorgos serverında Azmodian Assasindim nick de Fatali idi azmos comander
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
abi oyun hala efsane
ama oyuncular deli ediyor hani raidlere aliskin degilsen oynama abi veya gitme yani
perentoda foreverturk diye bi legion var mesela deli ediyolar
adamlardan 1 tane iyi oynayan gormedim full item bide hepsi

pvpde belki alabiliyolar ama tek sebebi no lifer kasip itemlari olmasi yoksa taktik falan sifir

Pve de direk epic fail adamlar mesela root yediklerinde sprint basiyolar falan filan

arkadaslarinla basla oyuna baslicaksan
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Bu ne lan!

formatdan sonra adblock eklemeden nete bi bakındım. Reklam gördüm twitch de. "Aion türkçe koş" diye :P.
Gerçi türk serverı denilen şey aslında türkiyede değil. Sadece adını öyle koymuşlarki millet burada karakter açsın. Hoş item konusunda geri kalmamak için yabancılarda burada açıyormuş (yeniler).

Oyundan bi haberim fakat takdir ettim, oturup türkçeye çevirmelerini. Gerçi skill ve item isimleride türkçe olmuştur ama neyse :P.

ek: yaratık isimleride türkçeymiş asdfgjhkl.

Yine gameforge imiş. Tera da bu heriflerden nefret etmiştim, burada da ilgilenmiyorlardır herhalde.

Bu arada araştırma kısmında şöyle birşey gördüm. Kore mantığından uzaklaşmış mı oyun ne olmuş. Eskisi gibi kasması felan zor değilmiş. Ne kadar doğrudur bilemeyeceğim ama 4-5 saat ile 15 günde kasmaktan bahsedilen mesajlar gördüm.
Sosyal ağlarda paylaş

6-13 kasım arası %50 xp bonusu varmış. Başlamak isteyen varsa eğer.

Sormak istediğim birşey var (oynayan varsa aramızda).

Sınıf olarak ne önerirsiniz?
Pvp de ufak gruplarla gezmeyi seven birisiyim. Sin için "50-60 ping lazım" gibi şeyler okudum. Kafadan elendi.

Bard = twitch de "1vs1 iyi ama 1vs2 de direk mıçar" dediler. Yani ufak gruplarla geziyorken, illaki karşısı birden fazla olacak. Aniden 2 si dönerse iş bitecek yani =).

Templar?

Engineer? Yer gök engineer dediler o yüzden bakmadım buna hiç. İstediğim gibi midir hiç bir fikrim yok.

Ranger: istediğim şey değil herhalde.

SpiritMaster: sıkabilir gibi bir izlenim edindim. İyi bir sınıfmış fakat ben pet olaylarına pek sıcak bakmıyorum. 1 pet ve onun skilleri eyvallahta, her işi otomatik yapan petler beni pek mutlu etmiyor.

Sorc: Videolara bakıyorum. Ağaç yap, onu yap bunu yap derken bayabilirmiki. Birde istediğime uygun yine emin olamadım.

Hepsi için iyi şeyler söyleniyor fakat hata yapıp yeni karakter kasabilecek lüx yok haliyle. Zaten oyunda paket almanında xp ye faydası yokmuş. O olaydı yine biraz daha rahat olabilirdim =).

Tempların videolarına baktım. Fena değildi. Ufak grupla gezilir gibi duruyordu. Fakat yorumlarında "sıkıcı, bayık, cd tabanlı (cdleri yak bekle)" kafasında şeyler yazıyordu. Tabi bunu templar oynamamış insanlar da yazıyor olabilir.

kısaca bi bakınmayı düşünüyorum internetden. Fakat sınıf için bi yardım alırsam iyi olur.

şurada hediye kod varmış (tek acc tek kullanım. İçerisinde 7günlük gold paketi felan varmış).

http://level.com.tr/index.php/haber/online/10588-500-kiiye-aion-kodu-hediye
Sosyal ağlarda paylaş

Twitch de 2-3 saat pvp izledim. Bir tane şüpheli birşeyle karşılaşmadı izlediğim (eu da oynuyordu).

%50 xp hedesi ile denemeyi düşünüyorumda. Sınıf bilgileri pek tatmin etmedi. 4.0 da endgame pvp yapmış varsa birşeyler yazarsa sevinirim (2 üst mesajda yazdığım yazı ile ilgili).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...