Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teröre verilen desteğin ispatı

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Bugün Hürriyet sitesinden öğrendim. İçlerinden 1 tanesinin pekaka kurucusu olduğu söylenen 3 pekakalı kadın Paris'te öldürülmüş. Belli ki "yazık lan kadınlara, vah vah vah, tüh tüh tüh" muhabbeti en tepeden en aşağıya yurdumun medyasında geniş yer bulmuş ve bulmaya devam edecek. Devir teröristi şirin göstermek askeri "tü kaka" göstermek devri olduğu için çok şaşırmamak lazım.
Aşağıdaki haberi de az önce Hürriyet'ten öğrendim. Fransa'nın cumhurbaşkanı diyor ki,"içlerinden bir tanesini iyi tanırız, sıkça bize gelirdi, görüşürdük"...
Hani "pekaka terörü niye önlenemiyor? iyisi mi biz barışalım lan bunlarla" diyen siyasetçi, sözüm ona gazeteci, tv programcısı tipler var ya...Bu açıklama onlara gitsin. Daha önce benzer açıklamalar yapan ya da açıklama yapmadıkları halde suçüstü olan diğer devlet yöneticilerininkiler gibi...

http://www.hurriyet.com.tr/planet/22335346.asp
Sosyal ağlarda paylaş

eheheh abi che yle kıyaslamak armut elma olur ya neyse anladım ama demek istedigini

bu arada turkiye de ki bir cok yabancı arkadasım isyanlarda böyle olur mu söyle olur mu diye, tamam insan hakları eyw da adamlara pkk nın yaptıklarını acıklayana kadar canım cıktı, ulan nasıl bi medyaları varsa hepsi ozgurluk savascısı olmus adamların gozunde, hele fransızlar dfjsşhsd
Sosyal ağlarda paylaş

Ben boş ve işsiz vakitlerimde CNN, BBC, Der Spiegel yorumculuğu falan yaptığım için jargonun farkındayım. Aktivist deyince, sivilleri öldüren aktivist olmaz diyorsunuz, bitiyor. Aslında çok kolay adamlarla uğraşmak, ama herifler öyle bir propaganda yapmış ki beyinlere 'sinmiş' resmen.

Şimdi bu ilk. Bugün bir sürü yorum gördüm 'fransa'da silah yasası çok sıkı, sivillerin tabanca taşıması yasak, nasıl olur????' falan tarzında, ondan sonra da biri 'ulan fransa'ya da mı geldiler bee, ne kürtleri ne de islamcıları fransa'da istemiyoruz' gibi bir şey yazmış. Yavaş yavaş uyanıyorlar.

Aslında israillilerin bir ara yaptığı 'acil yorum altına çağırma programcağızı' servisini biz de mi yapsak diyorum. 'başkan' internette yaygın bi yerde antisemitik propaganda tespit ederse, 'saldırıın' diye mesaj yolluyor herkese, online olanların taskbarında uyarı çıkıyor, gidip dolduruyorlar mekanı propagandayla. Herifler böyle başarılı.

Ne diyodum ya ben.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Ben boş ve işsiz vakitlerimde CNN, BBC, Der Spiegel yorumculuğu falan yaptığım için jargonun farkındayım. Aktivist deyince, sivilleri öldüren aktivist olmaz diyorsunuz, bitiyor. Aslında çok kolay adamlarla uğraşmak, ama herifler öyle bir propaganda yapmış ki beyinlere 'sinmiş' resmen.

Şimdi bu ilk. Bugün bir sürü yorum gördüm 'fransa'da silah yasası çok sıkı, sivillerin tabanca taşıması yasak, nasıl olur????' falan tarzında, ondan sonra da biri 'ulan fransa'ya da mı geldiler bee, ne kürtleri ne de islamcıları fransa'da istemiyoruz' gibi bir şey yazmış. Yavaş yavaş uyanıyorlar.

Aslında israillilerin bir ara yaptığı 'acil yorum altına çağırma programcağızı' servisini biz de mi yapsak diyorum. 'başkan' internette yaygın bi yerde antisemitik propaganda tespit ederse, 'saldırıın' diye mesaj yolluyor herkese, online olanların taskbarında uyarı çıkıyor, gidip dolduruyorlar mekanı propagandayla. Herifler böyle başarılı.

Ne diyodum ya ben.

JIDF bizle islemez, dunyada anca yahudilerin yapabilicegi bisi o

1- yahudiler dunyadaki en kulturlu millet acik ara, aksini iddea eden nobel odullerinin sahiplerine baksin

2- yahudiler dunyanin dort bir yanina dagilmis bi irk, yabanci dil en iyi gene heriflerde, bizde ise internete ragmen hala biz bize takiliyoruz, disarsi bizden asagi milletlerle dolu, kari var seks var yabanci oda ingilizcemiz bitene kadar

3- kulturel ve bilimsel altyapi oldugu icin yahudiler rasyonel bi sekilde tartisip safsatadan uzak durarak sahane munazaralar yaratiyorlar, genelde yargiliyorlar direk, bizde ise cCc OTTOMAN EMPIRE cCc FUCK UR MOTHER AND BACI SEREFSIZIN OGULLARI duzeyinde tartisma yetenegi var, dinen tartismalara turk gelmesin diye dua ediyoruz resmen cunki yuzde yuz hakli iken yuzde yuz haksi konuma dusmek konusunda dunyada elimize su doken yok, bosuna savasta kazanip masada kaybeden bi millet degiliz

Ha ama is entellektuel tartisma diilde kaba kuvvete gelirse en iyi biziz orda, heriflerin agir silahli ve zirhli komandolarini tahta sopa ile dovup elinden silahlarini aldi bizimkiler lan, levye ile savas kazaniriz konu brawn olunca, brains isin icine girdimi failliyoz ama
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bu arada ilk posta donelim, che gayet terorist idi,, deniz gezmiste teroristti, davalarina sempati duydugunuz teroristleri ozgurluk savascisi yapma hariketi insanligin en asagilik hariketi olabilir, eline her ne sekilde olursa olsun silah alan ve kurulu duzene ve onun emirkulu masum koryucularina saldiran ve zarar veren adam teroristtir
Sosyal ağlarda paylaş

kurulu düzeni silahla yıkmak veya yıpratmak isteyen herkes elinde sonunda bir şekilde sivillere zarar verir. bu tarz grupların bazıları sivillerin hayatına değer verse bile her zaman aklında yatan fikir "ends justifies the means" dir yani "bu yüce dava için bazı sivillerin ölmesi kaçınılmazsa ölecekler" gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

"terörist" ne demek zaten şunu bi oturup kararlaştırmak lazım aslında. benim şu anda terörist kelimesinden anladığım şey; bu dünyadan olmayan haliyle insan olmayan, bikaç tane canlı toplanmış "hadi lan sağa sola kurşun sıkalım boş boş sivil öldürelim KATLİAM YABALIIIIMM" diye coşmuş varlıklar. Herhangi bir amaç yok, böyle olmasının herhangi bir sebebi yok. tamamen amaçsız yani.

sonra bi de böyle bişey var mı ki bi de bunu sorgulamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Ha bu arada ilk posta donelim, che gayet terorist idi,, deniz gezmiste teroristti, davalarina sempati duydugunuz teroristleri ozgurluk savascisi yapma hariketi insanligin en asagilik hariketi olabilir, eline her ne sekilde olursa olsun silah alan ve kurulu duzene ve onun emirkulu masum koryucularina saldiran ve zarar veren adam teroristtir

katılmıyorum. masumları rastgele bombalamak öldürmek vs terröristliktir. pkk sadece ama sadece askerlere saldırsaydı ona da böyle derdim. che havananın ortasında pazar alanında bomba patlatıcak adam mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Dursun kenarda, ileride hatırlatırız belki.
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

Viktor said:

katılmıyorum. masumları rastgele bombalamak öldürmek vs terröristliktir. pkk sadece ama sadece askerlere saldırsaydı ona da böyle derdim. che havananın ortasında pazar alanında bomba patlatıcak adam mı?

yani pkk sadece askerlere saldırsaydı bunu meşru görüp ''haklılar abi bencede asker yollarına daha fazla mayın döşeyip, askeri birlikleri bombalamalılar.'' mı diyecektin?

pes valla!
Sosyal ağlarda paylaş

Borlach said:

hamsilipilav said:

Viktor said:

yani pkk sadece askerlere saldırsaydı bunu meşru görüp ''haklılar abi bencede asker yollarına daha fazla mayın döşeyip, askeri birlikleri bombalamalılar.'' mı diyecektin?

pes valla!

hayır öyle demeyecektim. boş konuşma.
o zaman yabancıların bayıldığı rebel olurlardı işte. şuan terröristler.
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

Viktor said:

che o kadar da sütten çıkmış ak kaşık değil ama onun ABD karşıtlığı yüzünden bir çok şeyi gözardı ediliyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...