Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hem askerden hem ülkeden kaçmak isteyenler

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Myshkin said:

Deathblade said:

Her hangi bir avrupa ülkesi beni vatandaşlığına kabul etsin, 3 kuruşa türkiye vatandaşlık hakkım dahil olmak üzere sırasıyla yapacağım 5 çocuğu kesme hakkını ve tek mal varlığım olan i5 laptopumu da (ama acer) veririm.

bulgaristan kabul etse mesela?

http://inciswf.com/1288791752.swf

Bulgarlar da çok meraklı size, bulgaristan göçmeniyim, ettiğim kavganın haddi hesabı yoktur orda.Şuanda biraz daha normal durumlar eskiye göre, sinmedik bunun da katkısı var, yoksa türkleri 1 kaşık suda boğarlar net:)
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

hamsilipilav said:

italya bana verse vatandaşlık bi daha türkiyeye adım atmam ve on dk içinde koşarak terk ederim batı sınırından.

eski şirketim italyan firması idi. dışarıdan göründüğü gibi değil. orada da sıkıntı çok. bakma sen.

valla kaldığım süre içinde bi sıkıntı görmedim ben. türkiyeye göre gayet güzel. para pul bunlar mühim değil ekonomi falan önemli olan mağara adamlarıyla mücadele mi edicen insan gibi mi yaşayacan
Sosyal ağlarda paylaş

Her parkında üni öğrencilerinin yaptığı heykellerin konduğu benim gördüğüm italya'dan bahsetmiyoruz di mi :F Hani barış heykeli başbakanın şahsı tarafından yıkılan bir ülke vatandaşı olduğum için biraz hoşuma gidiyor olabilir. Abi avrupa vatandaşısın en azından ya. Arkadaşımın annesi isviçre'de çalışıyor. Kadın canı sıkılınca Fransa'ya inip peynir alıyor. Sen oraya geçebildikten sonra o ülke türk vatandaşlarına merak duyuyormuş duymuyormuş çok mevzu değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Hem askerlikten yırtıyorsun, hem maaş alıyorsun italya + kanada diyorlar.

Lol, ingiliz olsam bile düşünürüm.

Takipteyim bu başlığı. Askerlik yapmadım, işsizim, yeni mezunum.

aynen takipteyim
kişiseldeki başlığı sildircem sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...