Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Phantom touch veren sarj aleti

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Bir USB sarj buldum evde, denemek icin Xperia acr'i taktim, ekran phantom touch'larla doldu tamamen. CIakrdim tabii hemen, normal sarj ile de duzgun calisiyor.

Niye oldu ki ama bu? Test icin Cin markasi tabletle de denedim, ayni sonuc.
Sosyal ağlarda paylaş

sarj aletleri ve soket uclarindaki + - girisler genelde standarttir konu mini usb olunca. ama bazi markalar bazi modelleri icin degisiklik yapip usb-pc baglantisi ve sarj blogunun soket uzerindeki data yollarini degistirebiliyolar. kisaca;

sarj aletini telefona taktiginda soket icindeki uclar telefonun sarj soketi uclarina degilde usb-pc baglantisi veya baska bi bolume guc vermis olabilir. muhtemelen olay onunla alakalidiir. %99...
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

sarj aletleri ve soket uclarindaki + - girisler genelde standarttir konu mini usb olunca. ama bazi markalar bazi modelleri icin degisiklik yapip usb-pc baglantisi ve sarj blogunun soket uzerindeki data yollarini degistirebiliyolar. kisaca;

sarj aletini telefona taktiginda soket icindeki uclar telefonun sarj soketi uclarina degilde usb-pc baglantisi veya baska bi bolume guc vermis olabilir. muhtemelen olay onunla alakalidiir. %99...

O_O

adam mantıklı bişiler söylemiş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...