Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Sonofa said:

Harbi yazıktır galatasaraya. Ua başkanı ayrı fail. Başkanı ayrı fail, yöneticileri ayri fail oldu defalarca. Gelsin de bidahaki transfer dönemine kadar fail vermesin adamlar

zaa
http://www.makri.com.tr/image/cache/data/B/BEYPAZARI%20SADE%20SODA%20200%20ML.-500x500.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

mokoko said:

BEYLEEEEER BEYLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER

[sportive23.com]

"Inter Milan have confirmed Wesley Sneijder will not play for the club again..."

moriarty said:

"inter milan have confirmed wesley sneijder will not play for the club again..."

BEYLER????

meireles, krasiç, sow gibi adamlardan sonra insan yok lan gelmez diyemiyo

Eternal said:

stoch'la işimiz bitmiştir. Artislik yapmıcaksın.
Hoşgeldin Sneijder, Bye Bye Stoch..Rusyaya gitte emenike gibi yalan ol ve her maç götün donsun..

Eternal said:

Diego ve Sneijder gelicek diyorum hala nobre mobre diyosunuz..
Alla alla bitti diyorum bitti..

Eternal said:

Quaresma sağ açık zaten abi. eli mahkum. sola sneijder vericez işte ortaya diego ve meireles yaparsak olmaz diego da yedek otursun istemiyorum.

Bu kadar yeter beyler.

ahah fazla zorlamışsın. benim attığım mesajda ne var :D

adamın bizle adı geçiyodu. o haberde gelebileceğine işaretti. sneijder gelmiş, adam sevineceğine gitmiş fenerbahçe topicinde eski mesaj avına çıkmış.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

Masquerade said:

mokoko said:

BEYLEEEEER BEYLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER

[sportive23.com]

"Inter Milan have confirmed Wesley Sneijder will not play for the club again..."

moriarty said:

"inter milan have confirmed wesley sneijder will not play for the club again..."

BEYLER????

meireles, krasiç, sow gibi adamlardan sonra insan yok lan gelmez diyemiyo

Eternal said:

stoch'la işimiz bitmiştir. Artislik yapmıcaksın.
Hoşgeldin Sneijder, Bye Bye Stoch..Rusyaya gitte emenike gibi yalan ol ve her maç götün donsun..

Eternal said:

Diego ve Sneijder gelicek diyorum hala nobre mobre diyosunuz..
Alla alla bitti diyorum bitti..

Eternal said:

Quaresma sağ açık zaten abi. eli mahkum. sola sneijder vericez işte ortaya diego ve meireles yaparsak olmaz diego da yedek otursun istemiyorum.

Bu kadar yeter beyler.

ahah fazla zorlamışsın. benim attığım mesajda ne var :D

adamın bizle adı geçiyodu. o haberde gelebileceğine işaretti. sneijder gelmiş, adam sevineceğine gitmiş fenerbahçe topicinde eski mesaj avına çıkmış.

https://pbs.twimg.com/media/BARzbgpCMAQxuLf.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Wesley Sneijder Hakkında Açıklama

FC Internazionale profesyonel oyuncularından Wesley Sneijder'ın transferi için kulübü ve oyuncunun kendisiyle mutabakata varılmıştır.

Oyuncunun sağlık kontrollerinin ardından anlaşma imzalandığında şartları hakkında kamuoyuna açıklama yapılacaktır.

Ayrıca, oyuncunun varış saati bildirilecektir.

Galatasaray Spor Kulübü
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

Wesley Sneijder Hakkında Açıklama

FC Internazionale profesyonel oyuncularından Wesley Sneijder'ın transferi için kulübü ve oyuncunun kendisiyle mutabakata varılmıştır.

Oyuncunun sağlık kontrollerinin ardından anlaşma imzalandığında şartları hakkında kamuoyuna açıklama yapılacaktır.

Galatasaray Spor Kulübü

Şu foto olmadan açıklama koyulmaz.

http://www.trtspor.com.tr/Gallery/Images/Haber/Resized/26-unal-aysal.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Şundan vazgeçilmesi için her yerde bas bas bağırılıyor ama yok, kulüpler bile destekledikten sonra hava alanı karşılamalarını artık uğraşılmaya değmez.

Şu karşılama saçmalıkları Türk futbolu, hatta futbolu bırak insanlığı adına büyük rezalettir ya. Tamam görmemişiz, doğruya doğru ama bu kadar da olmaz... Transfer haberi alsam da hava alanına gitsem diye bekleyen adamlar var taraftar kitlelerinde resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...