Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

akirafes said:

Galatasaray are prepared to wait until February 5 to secure the transfer of Wesley Sneijder, according to club consultant Bulent Tulun.

The Turkish side had agreed a €10 million fee with Inter for the Netherlands international, but the player himself has delayed making a decision on his future.

Goal.com exclusively revealed on Wednesday that Liverpool had stepped up their interest in the player following the impasse with the Istanbul club, but Fatih Terim’s outfit have now clarified they are prepared to bide their time over the deal, as Sneijder and his current employers attempt to resolve a financial dispute.

Tulun, a consultant of club president Unal Aysal, told Hurriyet: “I did not come to Italy for the Sneijder transfer now. I’m here to watch our club’s volleyball match. We gave our offer to Sneijder and agreed with Inter as you know. Now we will await his decision.

“We don’t have any problems with Sneijder or Inter. They had a disagreement over Sneijder’s financial demands. There’s approximately a €2 million disagreement, which makes things harder. We will wait until Feburary 5.”
Tükçe dersi alabilirim
neyse yukardada Bülünt tulunun 5 şubata kadar sneijderın cevabını bekliyeceğimizi söylemiş buna bir kaç yabancı sitedede rastladım Türkiye de basında çıkan haber başka Yabancılarda basında çıkan haber başka.

1 şubat'ta zaten transfer dönemi bitiyo. nereye bekliyosun 5 şubat'a kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar rahatsılık verdiysem yazmam Forumun siz 3 kişinin tekelinde olduğunu bilmiyordum ben PAticik bünyeseindeki Gs taraftarlarına ait olsuğunu sanıyordum Ama siz 3 kişinin küstahça kullandığı aşağılama kelimeleri Umarım Bu forumun ciddi bir moderetörü vardır ve sizin gibi Bu forumu tekeli kabul edenlere bir uyarı yazar.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

google translate sdfs

yaw ben Fransızca öğretmenliğini bitirdim Kadıköy Anadolu mezunuyoum senelerce londrada kaldım . Londrada işletme bitirdim ben kesinlikle googledan transfer yapmadım bir örnek verde görelim nerde yapmışım ? merak ettim .
Umarım Google dan çeviri yaptığım bir örnek bulur buraya yazarsın . da dediklerin arkasında durusun.
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes said:

Bu kadar rahatsılık verdiysem yazmam Forumun siz 3 kişinin tekelinde olduğunu bilmiyordum ben PAticik bünyeseindeki Gs taraftarlarına ait olsuğunu sanıyordum Ama siz 3 kişinin küstahça kullandığı aşağılama kelimeleri Umarım Bu forumun ciddi bir moderetörü vardır ve sizin gibi Bu forumu tekeli kabul edenlere bir uyarı yazar.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

akirafes said:

Çok güzel yazmışım ben bu forum kurulurken burdaydım karadkedi ayça fizban zamnında yazardım burada . Ama kimseye bu güne kadar yalancı demedim küstahça kimsenin arkasından bir şey yazmadım kimseye bilmeden etmeden Google dan çeviri yapıyorsun yazmadım bir yazıda liverpoolun aralığın sonundan beri sneijderla ilgilendiği yazıyordu ona bile burada aaa aralık ayı bu eski yazı yazmayın diye yazıldı . Onun yazı düzeyine bile tepki göstermedim ama Umarım moderetör senin özellikle benim için yazdığın kelimeleri okur ve özellikle seni uyarır.
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes said:

Red said:

google translate sdfs

yaw ben Fransızca öğretmenliğini bitirdim Kadıköy Anadolu mezunuyoum senelerce londrada kaldım . Londrada işletme bitirdim ben kesinlikle googledan transfer yapmadım bir örnek verde görelim nerde yapmışım ? merak ettim .
Umarım Google dan çeviri yaptığım bir örnek bulur buraya yazarsın . da dediklerin arkasında durusun.

Hala bir tane Google çevirimi bulamadınmı burada göstericek ama yazmak kolay değilmi Google çeviri yazıyorsun diye 1 tane örnek hala bekliyorum
Şu na bak Gs forumuna neler yazmak zorunda kalıyorum .
Senelerce yabancılarla uğraştım Türk sün diye hor görülürsün
Memleketimde aynı şey aslında hiç bir farkı yok . HEr yerde senin gibiler var Dediklerinin arkasında durda bir tane gogle çevirimi bul göster herkes görsün .
Sosyal ağlarda paylaş

ya kusura bakmada ben senin maks 13 yaşında olduğunu düşünmeye başladım şu mesajdan sonra

google translate i hakaret olarak algılayıp moderatore şikayet etmeler falan.

londrada yaşıyorumdan girip karakediden çıktın.sadece her haberi koyuyorsun çoğu da yalan haberler veya eski dedik.

sen yazdın yani burya sneijder geldi 1 saate burda falan diye.sana yazı yazma rahatsız oluyoruz mu dedik yani.sadece fanatik gibi haber bombalama demiştik
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ya kusura bakmada ben senin maks 13 yaşında olduğunu düşünmeye başladım şu mesajdan sonra

google translate i hakaret olarak algılayıp moderatore şikayet etmeler falan.

londrada yaşıyorumdan girip karakediden çıktın.sadece her haberi koyuyorsun çoğu da yalan haberler veya eski dedik.

sen yazdın yani burya sneijder geldi 1 saate burda falan diye.sana yazı yazma rahatsız oluyoruz mu dedik yani.sadece fanatik gibi haber bombalama demiştik

44 yaşındayım ama yaşın önemi olduğuna hic bir zaman inanmadım.
Sen bana yalancı dedin Google dan ceviri yapıp yazıyorsun dedin bende basitçe sana yazdıklarım burada hangisini gördünde googledan ceviri olduğunu anladın. Örnek göster diyorum . Bu kadar basit anlamayacak bir şey yok . Ve hala senin söylediklerin arkasında olduğunu gösterip hangi yazımda Google çeviri yazmışım Göster . Umarım moderetörler seni yazdıklarından dolayı uyarır
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

mesajlarin google translate kalitesinde, ondan oyle deniyor, neyine alindin bu kadar?

Türkçem sizin kadar iyi olmıyabilir aksini idda etmedim .Red banlayın şunu forumdan Google dan çeviri yapıyor diyor sen olsan alınmazmısın ? arkasından başkasıda googledan çeviri yapmayın lan diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...