Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Termal İçlik

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Yün içlikler en süperi ama kaşındırıyorlar ve terleme durumunda sizi üzüyorlar. Termolite malzeme öneririm. Kışlık çoraplarımda onu tercih ediyorum. Yüzdesel oranı ne kadar yüksek o kadar iyi. Teri vücutta daha hızlı uzaklaştırmanızı sağlıyor ve çok daha hızlı kuruyor; nifes alıyor kısaca.

Alp dağlarına falan çıkmıyorsanız yün gereksiz zaten :)

Bu arada içliğin üstüne de nem transferinde başarılı ürün giymeniz gerekli. Yoksa içlik kuru ama gömlek ıslak falan olabilir ;)

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Iclik yerine benim tee yillar once adidas dan aldigim hiking pantalonu super. fotograf yuruyuslerimde sehir ici, sehir disi, dag, kayak merkezi vb her yerde giyiyorum. zerre usutmuyor ve cok cok rahat.

bulamadim simdi internette ama ic kismi ince polar. siskin falan durmuyor kayak giysileri gibi. tamamen su gecirmeme ozelligi yok ama sert ruzgar falan islemiyor yani.

iclik harbi rahatsiz bir sey. surekli duzeltmen gerekebilir. elin seyinde gezersin.
Sosyal ağlarda paylaş

abi marks n spencer a gidiosn nasil yazliio bilmiom da bole onlarin kendi thermal iclikleri var ust ve alt. aliosn birazcik pahali ama alinca degiyio. ben moskovada yasiorm gayette tutuo beni -15, -35 e kdr dayanabiiorm iclik sayesinde ama corplarinda iyi olmasi gerekio eger buzlu yerde yuruyorsan.
Sosyal ağlarda paylaş

paramecium said:

Selam,

Eli de yok ki orasını burasını çekiştirsin! Oradaki o adamın görevi o mu yoksa!!!

Saygılar.

hipodrom deyip geçme. atlar başta olmak üzere alayı esrarcı, o kıyacakçıların hikayelerini bana sor.

3-5 at sahibi arkadaşlarımız vardı. çok acaip şeyler gördüm hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...