Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

72.5 millet

Cipetpet

Öne çıkan mesajlar

Cipetpet said:

peki viktor senin mantığına göre ki mantıkla din birbiriyle her daim çatışır,Allah neden hıristiyanlık,musevilik ve islam gibi dinleri göndermişte,tek din gönderip 6 milyar insanı hakim-i mutlak şekilde kendisine inandırmamış?

dogru yoldasin kardes. bu sorulari sormaya, sorgulamaya devam.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

hangi dinden olduğunuzun bir önemi yok, yoksa 4500 tane din olmazdı kayıtlı, zaten en büyük din bizim din heyoo diyenlerin hiçbiri gitmiyor cennete fdfs,

cehennem yada şeytanda yok raad olun , düzgün bir humanoid olun yeter :)

senin dediğin şu; 'dünya üzerinde 4500 topluluğun her birinin bir hükümdarı var, ve bu hükümdarların toplumlarına yasakladığı ve yasaklamadığı şeyler farklı. o yüzden rahat ol etrafındaki insanlara hakim 'iyi'ler ve 'kötü'lerden iyileri seç. benim üzerime kurallar koyan da insan ben de insanım. onların benden ne fazlası var ki onlar üzerime yasa koyabiliyorlar diye sakın düşünme.'
Sosyal ağlarda paylaş

Dnler = insanlar tarafindan insan icin konan yasalar oldugundan hicbir anlamlari yok o yuzden

Din dusmani diilim yanlis anlasilmasin, duzgun insan olmassan sonsuzlukta cayir cayir yanacan diyorsun adama, adam bunu benimseyip baskalarina zorliyor ama bi bakiyosun her turlu pisligide yemis bi yandan huseyin uzmez vakasi gibi

Din en azindan art niyetli ama kafasi basmayan iinsanlari baya baya frenliyor, toplum icin faydaliyi gectim olmaz ise olmaz birsey, olay gene aziz paulun sut icinler ile et yiyenler olayina geliyor, sut icenler icin din lazim kesinlikle
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m34wehVuwy1qas3fdo1_500.jpg

her cami unutulmus ve kohnemis dinler icin yapilmiyor, do not underestimate the power of the darkside arkadasim

Bu Ataşehir girişindeki camiininde bir uyuşturucu baronu tarafından yaptırıldığı ortaya çıkmıştı. Herif üç camii yaptırmış.

İroni güzel şey.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...