Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patiuo

wraine

Öne çıkan mesajlar

22 sinde bitiyor benim finaller , bu akşam biraz vaktim var o ara bakacağım sunucuya,
eğer yetişirse ve sorun yoksa scriptlerde , gece açabilirim, ama beta gibi olacaktır kritik ve oyun ekonomisini etkileyecek bir sorun çıkar ise sonradan , reset gelebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç açma , razor 'u yükle onun arayüzü üzerinden rahatlıkla bağlanabilirsin , hem büyük kolaylıklar sağlıyor oyun içinde.

Cacik said:

[www.runuo.com] den razoru indirebilirsiniz , bilmeyenler için tuşlara macro atama , ve birçok oyun özelliğini kolaylıkla kullanmanıza yaran bir tooldur, razor üzerinden sunucu ip si ve portu yazarak , login olabilirsiniz, şiddetle tavsiye edilir.

Not: Razor .Net Framework gerektirir.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

abi Owner ne ya
Owner ne abi
nasıl bi görev o
sahip

Sphere default yaziyor üzgünüm.

Ayrıca Sevmeyenler niye sevmiyor bi yanlışlıklı yaptım, birinimi kandırdım veya dolandırdım gerçekten farkında değilim ?

itici bir davranışta bulunduysam özürdilerim. Burda eminim yaptığımız şeylere saygı duyan insanlar vardır onlar için buradayim. Sevmeyebilirsin ok Ama forumda istemeyecek kadar sevmeyenlere anlam veremiyorum.
Editör sanırım bikinili resim paylaştı diye banlandı. Onun dışında nefret beslenmiyordu.Mail ile cabukvpn için ulaşan 92 kullanıcılardan
belli olması gerekmektedir.

Açıkçası anlam veremedim bundan sonra veremeyecemde. Umrumdada değilsiniz aslında bu aşamadan sonra.
Sevmeyen sevmez gereksiz açıklamalarda bulunmayın konuları gereksiz bulandırmayın. Bi sorununuz varsa adresimi verim, erkek gibi gelin konuşalım.
Sosyal ağlarda paylaş

cantug said:

Hmm buna hemen bir rakip sever açmalı :) Sphere açıyoruz beyler
herşey snn based... Yani Hiç bişi yok ! herşey Default. miss gibi

Jong u da başına koydukmu tammdır...

6ıncı sayfada bu şekilde atlamışsın konuya, sonra sana sorulmasa da her şeye server adresi verip laf yetiştirmişsin.

Benim lame deme sebebim bu. Ota boka konu açılıyor sen de sphere server fln diye açaydın bir tane, cacık'ın server muabbetine salça olacağına.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...