Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kuşadası'nda 10 Kasım Atatürk'ü Anma Yürüyüşü Ağır Cezalık oldu

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

bu haberleri almak istesem, yada daha önemlisi %x i ki x burada yeterince büyük herhangi bir rakam oluyor, akpye oy vernebir ülkede vatandaş zerre umurumda olsa zaten bunu haber yapan sitelerden öğrenirim. ve çetintaş kötü haber için üzgünüm ama patidekilerin çoğuda bu düşüncede, konu dışını kirleten kötü bir şakadan fazlası degilsin. iş için yrut dışına gidip konu dışını 2-3 gün rahat bıraktığında ben şahsen rahat bir nefes alıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

pati adına konuşmaya hevesli ne kadar çok adam var arkadaş...kendi adına konuş...ve zaten kendi adına yaptığın konuşmayı-yazışmayı okudum. etkilenmedim. istediğim yere istediğim konu başlığını açacağım konusunda daha önce çok kez yazmıştım. çok kez +1incisi de sana geldi. düşüncelerin en ufak bir şekilde bile umrumda değil. neticede karşılıklı birbirini önemsemeyen iki kişi olduğumuzu teyit etmiş olduk diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

insanların haber alma hakkı var gözüm...bu haberleri ben yazmasam bilmeyecek çoğunuz...içinizden bazılarını haberdar ettiğim için mutlu oluyorum.

eyvallah hocam ben memnunum taşıdığın haberlerden başka türlü haberim olmuyor veya sürekli sauron efendimiz yeni bi kötülük planladığı için kaçırdığım oluyor sayende görüyoruz burdan
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

bu haberleri almak istesem, yada daha önemlisi %x i ki x burada yeterince büyük herhangi bir rakam oluyor, akpye oy vernebir ülkede vatandaş zerre umurumda olsa zaten bunu haber yapan sitelerden öğrenirim. ve çetintaş kötü haber için üzgünüm ama patidekilerin çoğuda bu düşüncede, konu dışını kirleten kötü bir şakadan fazlası degilsin. iş için yrut dışına gidip konu dışını 2-3 gün rahat bıraktığında ben şahsen rahat bir nefes alıyorum.

nasıl bir hayatınız var sizin adamın biri 2-3gün yazmayınca rahat nefes alıyorsunuz falan ilginç bir şey hayatı forumdan ibaret birisi olmak. Adamın uslubunu,kendisini beğenmiyor olabilirsin okumak zorunda da değilsin. Ben okuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsen ben K.Mavra'nın yazılarını çok severek ve isyteyerek takip ediyorum. Sözcü, Sol falan sürekli takip ederim ama arada patide K.M. yorumları ile görmek gerçekten hoşuma gidiyor.

Siyasi görüşümüz pek ayni çizgide olmasa da DEVAM Mavra. Seni seviyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

Lütfen bu yazıyla garbage'da anket aç. Bakalım kaç kişi aynı düşüncede.

KuddusiMavrayı tanımam etmem. Hatta belirttiği düşüncelerin çoğunun ulusualcı "mavrası" olmasından ötürü zerre katılamasam da adamın yapmaya çalıştığı şeyin kötü bir şey olduğunu iddia etmek komik kaçmış.
Beğenmiyor musun? Okuma. Rahat nefes almakta sıkıntın varsa önerim:

Şaka bir yana günlük yoğunlukta insanlık hali kaçırdığım pek çok şeyi paticikte yakalıyorum. Bu da kimseye rahatsızlık vewrmemeli.

Konuya dönersek. E beklemiyor muydun bunu Kuddusi? (Çetintaş gerçek adın mı bilmiyorum.) Ağır cezaya gideceği belli. %99.98 oranla beraat ya da takipsizlik kararı verileceği belli. Tuhaf ülkeyiz vesselam.
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

üstteki mesaj benim fikirlerimi belirtmemektedir :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...