Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sony Xperia Z

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Dün gece update bölümünden elle kontrol ettim, yeni güncelleme gelmiş. Hemen indirdim, şimdilik her şey yolunda. Arayüzde değişiklikler kendini hissettiriyor. Eskiden Türkçe ve İngilizce klavye seçmek daha kolaydı, şimdi onu göremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

senko said:

xperia z
20 kere düşürdüm belki telefonu hiçbişi olmadı daha
sapasağlam alet yapmışlar

bumper kullanıyor musun?

benim 2-3 kere düştü yataktan falan. Arka tarafın sağ üst tarafından hafif açılma var. Garantiye göndereceğim de 1 ay gelmez diye korkuyorum.

hiçbişi kullanmıyorum
arkası çizildi ama biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

lazerbulbul said:

bu telefonda da Xperia SP'de olduğu gibi uygulamaları sd karta aktaramama sorunu var mı?

Markadan bağımsız olarak android artık bazı işlemleri yapacak uygulamaları sd karta yükletmiyor.

http://developer.android.com/guide/topics/data/install-location.html#ShouldNot
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Xperia Z tekrardan tavsiye ederim. Sony sözünde durduğu gibi 4.3 güncellemesini yıl başında gönderdi. Yenilenen arayüz güzel olmuş, şuanda her şey yolunda gidiyor. Bi tek eskiden kamerada hangi çözünürlükte çekeceğini seçebiliyordun, yeni arayüzünde göremedim nedense.
Sosyal ağlarda paylaş

orc_lord said:

Xperia Z tekrardan tavsiye ederim. Sony sözünde durduğu gibi 4.3 güncellemesini yıl başında gönderdi.

sözünde durduğu gibi denince ben kendi kendime rage'e girdim. xperia spler için aralık ayında vereceğiz 4.3 diye resmi açıklama yaptılar.

13 ocak oldu. hala yok.

be adam madem veremeyeceksin, bari açıklama. kendimi dalga geçilmiş hissediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...