Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teknosa'dan ne alsam

barbu

Öne çıkan mesajlar

500 civarı ne alsam hediye çeki var.

PS3 filan baktım da yenisi çıkacak 1 seneye bir de PC'ci adamım 5 defa oynamak için almak istemedim.

aslında PC hoparlorune ihtiyacım var su logitech'in pahalı 5.1 ini alsam mı? cok mu gereksiz olur sizce?

oneriler hadi? pek bişiye ihtiyacım yok. HDD olabilirdi de baktım pahalı. gider vatandan %30 a kaliteli marka alırım verbatim alacağıma.
Sosyal ağlarda paylaş

Dediğim şu. biraz daha kayıp bunu alabilirim belki de gereksiz gibi geldi.
Logitech Z-906 5.1

Diğer seçenek ise güzel bir 2.1, Teknosada bu var gene logitechi'in.
Logitech Z-523

Son olarak gene 5.1 var. 200tl Fiyatı tabiki özellikleri de ona göre az ilkiyle karşılaştırınca watt ve kumanda vs açısından.
Logitech X530

Bu arada hiç uğraşma, değmez git 20-25 watt bir set al 2.1 yeter derseniz de başka ürünler önerin.

Telefon, tv filan gibi bir ihtiyacım yok. Konsol da istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

teknosa'dan hiçbişey alma bence 2 gün önce arkadaş external hdd aldı bozuk çıktı daha dün akşam binbir kavga gürültüyle 2 saat adamlara dert yanıp ikna edebilidik servise göndermeye... daha arıza tespit yapılıcak en aşagı 20 gün ondan sonra da %90 sıfır kullanılmamış hdd'e kullanıcı hatası diyip değiştirme/iade vermeyecekler
Sosyal ağlarda paylaş

abi internet siteleri mi güncel değil acaba diyorum ya. 3 tane montitör filan gözüküyor. netbook hiç yok gözüküyor mesela.

bu kadar boktanlaşmış olamaz teknosa.

harman kardon filan var mı diye baktım. ufak bir dock alayım diye. dandik dandik 2 tane dock var.

resmen çok kötü. umarım siteleri böyledir.
Sosyal ağlarda paylaş

GenjuroXXX said:

teknosa'dan hiçbişey alma bence 2 gün önce arkadaş external hdd aldı bozuk çıktı daha dün akşam binbir kavga gürültüyle 2 saat adamlara dert yanıp ikna edebilidik servise göndermeye... daha arıza tespit yapılıcak en aşagı 20 gün ondan sonra da %90 sıfır kullanılmamış hdd'e kullanıcı hatası diyip değiştirme/iade vermeyecekler
servise göndererek hayatınızın hatasını yapmışsınız zaten. yeni aldığın mal ayıplıysa birebir değişim talep etme hakkın var, kabul etmezse de tüketici hakem heyeti var. ama bizim türk insanı bunlarla uğraşmadığı için etraf teknosa tarzı kan emen işletmelerle dolu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...