Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Emlakcinin kirayi elden almak istemesi

xetraynex

Öne çıkan mesajlar

Kapıcılar kralında vardı öyle bir sahne aradım bulamadım. Emlakçı senden 650 alıp ev sahibine 500 vermesin !!!! 150 hüp cebe

Başıma geldi öyle bir olay. Adam 110 bin istemiş eve emlakçıda 130 bin istiyor ayrıca alım satım bana ait+%3 mü ne emlakçı parasını istiyor. Dedim para kazanmak ne kolay

Bursada emlak işlerine girecek varsa ben sıcak bakıyorum. Düşünsenize bir evden 20 bin +%3 para kalabiliyor sana ve evi ben almadım ama hemen sattı. Ben ev sahibini bulasıya ev gitti. Ev sahibide yurt dışına gideceği tuttu o hafta....

Bu ev sahibi daha önce de başka bir evini kiracıyla tartışıp o sinire evi %50-60 gibi değerinde satmış geçmiş. Böyle adamlarda var piyasada. Kiracıya kızılıp ev mi satılır yahu....
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sözleşme imzalamıyor musunuz ev sahibiyle?

Kira bedeli, eve ait eşyalar, çıkmadan önce haber verilmesi gereken zaman dilimi hepsi yazıyor. Benim bugüne kadar gördüklerimin arkasında da kira bedeli ödendiğine dair doldurulması gereken bölüm vardı.

Ama bana sorarsan çok saçma. Oldukça da rahatsızlık verecek bir durum, Atm'lerden ödeyip kurtulmak varken.
Sosyal ağlarda paylaş

o sözleşmelerde düük yazılır genelde kira zaten

Deathblade said:

Abi sözleşme imzalamıyor musunuz ev sahibiyle?

Kira bedeli, eve ait eşyalar, çıkmadan önce haber verilmesi gereken zaman dilimi hepsi yazıyor. Benim bugüne kadar gördüklerimin arkasında da kira bedeli ödendiğine dair doldurulması gereken bölüm vardı.

Ama bana sorarsan çok saçma. Oldukça da rahatsızlık verecek bir durum, Atm'lerden ödeyip kurtulmak varken.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...