Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Eğlencenin sınırları var. 1 kere söylemek fikir belirtmek olur, 2 kere söylemek fikrini desteklemek olur. Ama her dakika aynı şeyi tekrarlayıp durmak trolllüktür. Bölümde bu tür "eğlence"lere izin vermiyoruz. Mesajların hiçbiri teker teker bakıldığında cezalık mesajlar değil, ancak bütününe ve atış sıklığına bakıldığında amacın artniyetli olduğunu anlamak kolay.

Dün bir kez uyarı gelmişti zaten. Akşam pek bakmadım bölüme, ama şimdi gördüğüm kadarıyla uyarı yeterli olmuyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Eğlencenin sınırları var. 1 kere söylemek fikir belirtmek olur, 2 kere söylemek fikrini desteklemek olur. Ama her dakika aynı şeyi tekrarlayıp durmak trolllüktür. Bölümde bu tür "eğlence"lere izin vermiyoruz. Mesajların hiçbiri teker teker bakıldığında cezalık mesajlar değil, ancak bütününe ve atış sıklığına bakıldığında amacın artniyetli olduğunu anlamak kolay.

Dün bir kez uyarı gelmişti zaten. Akşam pek bakmadım bölüme, ama şimdi gördüğüm kadarıyla uyarı yeterli olmuyormuş.
zamanında 550 kere banlenmiş tiplerin gazına gelmeyin bi kere de şu konularda ya. ne var o mesajlarda ben anlamadım, birbirine takılmak da suç olmuş, hiç dalga geçilmeyecek anlaşılan
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...