Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

burada bence asil olay hocanin cesurca davranmasi(ki bunun bize imkansiz oldugunu gosterdi) su 3 orta saha mantigindan ve kuyt sevdasindan vazgecmesi gerek, tamam geri 4luyu halledersin ancak ortaya meireles/emre > ileriye stoch/topuz/webo/sow seklinde dizmeli evet topuzda tam sag acik degil ancak elde su an daha iyisi yok, kuyt formsuz, krasic emekli kafasi yasiyor vs.. zaten boyle giderse 1-2 maca ne hoca kalir ne yonetim kalir, Sahenk gelecek dertler bitecek diye hayal kurariz artik.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Bekir zeka kapasitesi olarak yetersiz bi adam..ne pozisyon almayı bilir.. ne akıl dolu bi hareket yapar maç içinde..
teknik kısmı hiç saymıyorum bile..
ya ilk gol.. eneramo denilen adamın orda kaleye vurmaktan başka hiçbir secenegi yok.. bir tane adam yok ne içerde ne yanında.. topla kalenin arasına girmekten aciz bir gerizekalı bu herif.
eller arkada yanından koşarak takip ediyo adamı.
İkinci yarının ortalarında.. saga pas vericem diye yine eneramo'nun koşu yoluna bi hatalı pas.. vs vs ..
bu adam nası stoper olucak fenerbahçe'de.
Serdar kesimal bu kadar hata yapmaz.Mümkün degil.He ben şuna eminim Serdar Kesimal Bekir'den oyun zekası olarak daha iyi. sırf onun için bile oynatırım.

150 milyonluk takımın defansında BEKİR var..
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

Abi hala nası BEKİR yazıyosun oraya allah billah aşkına ya..
nası yani.
açıklama bekliyorum.

Bekir şu saatten sonra kulubun kapısından bile içeri alınmaması lazım.. herifin her hareketi risk.
Serdar Kesimal biran önce forma sokulup bekirin yerine monte edilmesi lazım.

Aykut K. hangi futbolcuyu forma sokabildi ki? Serdar'ı forma soksun? kendisinin ihtisası iyi oynayan adamları kesmek,takımdan göndermek ya da forvetleri sol açık denemek üzerine.

bu arada bizim takımın ekonomik durumları,borcu falan ne alemde bilen var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

tnkt said:

Eternal said:

Abi hala nası BEKİR yazıyosun oraya allah billah aşkına ya..
nası yani.
açıklama bekliyorum.

Bekir şu saatten sonra kulubun kapısından bile içeri alınmaması lazım.. herifin her hareketi risk.
Serdar Kesimal biran önce forma sokulup bekirin yerine monte edilmesi lazım.

Aykut K. hangi futbolcuyu forma sokabildi ki? Serdar'ı forma soksun? kendisinin ihtisası iyi oynayan adamları kesmek,takımdan göndermek ya da forvetleri sol açık denemek üzerine.

bu arada bizim takımın ekonomik durumları,borcu falan ne alemde bilen var mı?

Bir Galatasaraylı olarak cevap vereyim madem :D

230m euro borcunuz var. UEFA'nın fair playi çerçevesinde düşünecek olursak, oyuncu maaşlarınızın sportif gelirlerinize oranı %57 idi (webo, emre, ziegler transferleri öncesi idi bu rakam.) Bu sezonun sonuna kadar nakit sıkıntınız var. Bu nakit sıkıntısı büyük dert edilecek bir durum değil. ŞL'ye katılamamanız nedeniyle planlanandan daha düşük kredibiliteniz olması normaldir. Büyütülebilecek bir şey değil merak etme:D Fenerbahçe hala marka değeri olarak Galatasaray'la birlikte iyi durumda.

Ha ama bak Aykut Yıldırım transferleri ile cidden kendi kendinizi bıçaklıyorsunuz onu da söyleyeyim. Son 5 yılda ödenen paranın haddi hesabı yok. 1milyar yuroya yakın para harcadınız bea:D
Sosyal ağlarda paylaş

Webo golü koklayan bir adam, çok yetenekli değil hatta zenci olmasına rağmen fizik olarak da çok sağlam basmıyor fakat golcü özellikleri yüksek.

Enaramo daha çok boğuşuyor, attı mı jeneriklik atıyor fakat bitiriciliği zayıf. Hangisine daha çok ihtiyaç var bilmiyorum fakat bence de Webo bir adım önde
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Webo golü koklayan bir adam, çok yetenekli değil hatta zenci olmasına rağmen fizik olarak da çok sağlam basmıyor fakat golcü özellikleri yüksek.

Enaramo daha çok boğuşuyor, attı mı jeneriklik atıyor fakat bitiriciliği zayıf. Hangisine daha çok ihtiyaç var bilmiyorum fakat bence de Webo bir adım önde

Abi zaten Sow mükemmel bir bitirici, böyle adamın yanına ona top indirecek duvar olacak adam lazım ki bu adam Eneramo.
Yoksa Weboda sadece bitiricilik var, Kuyt ve Semihte bile onun üzerine extra özellikler varken bu transfer sadece 3 aylık bir transferdir, sezon sonu yollamak için tonla para harcıcaz ahanda yazayım buraya, klasik günü kurtarmalık salak büyük takım transferi Webo, ama ne akla hizmet 2.5 yıl anlaşıldı orası daha da komik sanki kaçıracaklar, kovsan gitmez lan adam lol
Sosyal ağlarda paylaş

Fener'in neden gonderdigini anlamadıgım bazı oyuncuları var. Nobre de bunlardan biri. Adam gidisine kadar FB'nin en verimli oyuncularından biriydi. Turkiye'ye gelmis en iyi kafa vurusu yapan oyunculardan biridir.

Bir de Luciano vardı mesela. Bu adamın da neden gonderildigini anlayamamıstım. Gerci onun yoklugunu Lugano kapattı ama simdi savunmada aynı ayarda adam yok. İkisi de duran toplarda deli skor katkısı yapıyordu. Ha tabi ortayı yapan da Alex'ti. Duran top avantajını da kendi kendine yok etti FB.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...