Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

abi sergenin programı izliyodum da türk spor medyası ne lan ahahaha, ne rezilliktir şu. hayır demek bilmediğimiz dillerden neler giydiriyolar bize de haberimiz yok.

http://www.herseyspor.com/video/36953-haberin-videosu.aspx

aha fransızca bilenler gülsün biraz. telaffuz o kadar komik ki, ortaokulda bi velet sürüsü halinde fransızca öğrenirken bile böylesini duymamıştım. hayır adam fransızca okuyamıyor, onu geçtim, kime yazdırdıysa soruları yanlış yazmış.
dialogun en can alıcı kısmı da şu:

aha roportajı yapana r, belhandaya b diyeyim.

r- je suis un fan de fenerbahçe? (ben fenerbahçe'nin bir fanı mıyım?)
b- yes?!?!

adamların bu dialoga getirdiği açıklama. biz fenerbahçeye gelicek misin diye sorduk, o da yes dedi.

dialogun son cümlesi zaten anlaşılmıyo bile, yok fransızcada öyle bir cümle. transferiniz hakkında son bilgi ne falan diye sormaya çalışıyo galiba soramıyo onu da. adam da ne diyon kardeşim diye kapatmış zaten. kime yazdırmışlar, kime okutuyolar belli diil valla.

neyse gelir inşallah da toparlicaksa feneri, ama bu medya bitsin artık ya.
Sosyal ağlarda paylaş

1461 Trabzon oyuncusu Göksu Alhas daha önce twitterda aynen şöyle yazmış;

PTT 1. Lig'de karşılaşmayı beklediğimiz Fenerbahçe ile Türkiye kupasında karşılaşıyoruz. Demek hayırlısı buymuş

akşamki maçta da FB oyuncuları bu arkadaşın elini sıkmamış seremoni sırasında

bunu öğrenen takım arkadaşları da aşağıdaki incileri yumurtlamışlar;

Seremonide Göksu kardeşimizin elini sıkmayanlar ikinci maçta bize el uzatmasınlar

Göksu bana devre arasında olayı anlattığında inanmak istemedim. Şimdi TV'den izledim. Yaptıkları çok ayıp

hem suçlu hem güçlü diye buna derler sanırım, zeytinyağı vs de diyebiliriz hatta...

aynı oksijeni soluyoruz ama bunlar içerde ne yapıyolarsa dışarı bunlar çıkıyor, sonra laf edince ırkıçılığa varan şeylerle suçlanıyoruz, anlamadım gitti...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...