Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Geçtiğimiz günlerde takımdan ayrılmak gibi bir niyeti olmadığını açıklayan genç yıldız, yine Fas basınına konuştu. Ntvspor ve DHA'nın 'Fenerbahçe, Belhanda ile anlaştı' haberleri geçmesinin ardından Fenerbahçe tarafından yalanan gelişmelerin, kendisine sorulması üzerine Belhanda, "Türkiye beni ilgilendirmiyor" sözlerini kullandı.

http://live.sporx.com/futbol/transfer/haber/310041.php
Sosyal ağlarda paylaş

Kığılı tabikide gelişmelerden diğer kulupleri haberdar etmicek gayet normal.. borsası var bu işin binbir türlü şey..
ben size iyi niyetimle gelip sölüyorum.. Hala laf atma tribe girme çabaları.. ayıp lan ayıp.. yıllarımızı verdik bu foruma.Çoğunuzdan eskiyiz.. Yazıklar olsun.Bidaha hiçbişey ögrenemiceksin benden.. bırakıyorum bu işi.
takip edersiniz artık kastan kaptan maptan nerden ediyosanız.
Sosyal ağlarda paylaş

Son kez yazıyorum.
Sneijder , Belhanda , Ziegler ve Emenike bitti.

Quaresma suan galatasaray muhabbetinden dolayı askıda çünkü biz o kadar bütçe ayırmayı düşünmüyoruz o adama..Gs da piyasayı kızıştırmak için normal olarak zorluyor..
Sneijder biteli 2 haftayı geçti. Fakat 2013 ilk döneminde borsayı baz alarak 2012 sonunda acıklanmadı bu transfer.
Ziegler ve Emenike büyük bi ihtimal bu hafta imzaya gelicekler.
Belhanda şuan için beklemede falan diyolar. yok öle bişey. O da bitti. Perşembe günü veya Cuma günü karşılamaya gidersiniz.

saglam kaynak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...