Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne yapiyorsun UPS?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Abi UPS kafası güzel bir firma zaten. Paket getiriyorlar, tam öğle tatilinde, bulamayıp gidiyorlar. 2. gün yine aynı saate ve doğal olarak öğle tatilinde gelip bulamayıp gidiyorlar. Bu zeki davranışı 3. kez yapınca da paketimi yollayan kişiye geri yolluyorlar. "Siz tatil dışı gelmeyi beceremediniz, yeriniz neredeyse gelip alayım" diyorum. "Öyle teslimat yapamıyoruz illa biz getireceğiz" diyorlar. "E o saate gelmeyi beceremiyorsunuz" diyorum, "O zaman ürün geri gider" diye cevap geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi UPS gayet iyi benim tecrübelerime göre. Türkiye'de ki kargo firmaları cidden çok leş. Gelmeyip biz geldik siz yoktunuz demeler, komşuya paketi bırakmalar filan o kadar denyolar ki kaç kere şikayet ettim merkezlerine tabi ki bi işe yaramıyor.

Adam geliyo Ahmet Hasan'a kargo var diyor, evet benim diyosun direk bırakıp gidiyor. Lan bi kimlik iste bişey yap yav.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi peki,

"ben gelir seni bulmaya çalışırım, senin orada olmayacağını söylemen de farketmez, not aldırsan da ekibim bunu iplemez istediği saatte gider, ha seni bulamazsam sen gelip benden alamazsın ben geri yollarım kargonu, sen git gönderen ile muhattap ol"

ne kadar profesyonel bir tavırdır bunu biri açıklarsa bir zahmet.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Abi peki,

"ben gelir seni bulmaya çalışırım, senin orada olmayacağını söylemen de farketmez, not aldırsan da ekibim bunu iplemez istediği saatte gider, ha seni bulamazsam sen gelip benden alamazsın ben geri yollarım kargonu, sen git gönderen ile muhattap ol"

ne kadar profesyonel bir tavırdır bunu biri açıklarsa bir zahmet.

şimdi abi, kargo şirketleri babamın malı değil, fanboyu zaten değilim o derece savunamıyorum.

ben tüm kargo şirketleriyle profesyonel anlamda çalıştım/çalışıyorum.

kargo sektörü türkiye'de gerçekten leş. ortamları da öyle zaten. az eleman çalışıyor, kargolar üzerinde "dikkat kırılır" etiketi yoksa fırlatıla fırlatıla gönderiliyor.

PTT'de de, MNG'de de durum bu şekilde. Kendi gözlerimle gördüm.

Aras nispeten daha iyi, özellikle son 2 senede çok değiştiler. Yapı olarak da firma olarak da.

UPS gerçekten işini layıkıyla yapıyor İzmir'de. Öyle diyeyim ben.

Bu steakhouse değil ki her yerde aynı olsun verilen hizmet. Sen elemanların mallığına denk gelmişsin.

Biz erotik shop'ta ups ile (gizlilik olayında aşırı titizler)
Kanvas tablo'da Aras ile çalışıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

istanbulda istisnasız her ups şoförü adam ezmeye meyilli, 3 kere denk geldim bu duruma

evde bulamazlarsa kapıya not bırakmazlar sonra "not bırakmamışsınız" dediğimizde "nasıl olur not bırakmışlardır siz görmemişsinizdir" derler

sırf ups ile çalışıyor başka da seçenek sunmuyorlar diye bazı sitelerden alışveriş yapmıyorum eheh

hani mükemmel kurye şirketi yok elbet atıyorum 10 gönderiden birinde sıkıntı yaşanabilir onu biliyoruz da abi bir sefer de ups ile sorunsuz iş yapayım istiyorum olmuyor olmuyor olamıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...