Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

21.7 milyon liralık ikramiye devletin olacak

bck

Öne çıkan mesajlar

"İzmirli avukat Şakir Balcı, basın kuruluşlarına, 21.7 milyon liralık Süper Loto talihlisinin İzmirli olduğunu, kendi doldurduğu kuponunun pantolonun cebinde kaldığını ve eşi tarafından yıkandığı için bazı rakamların net olarak okunamadığını söyledi."
.
.
.

"Müvekkilinin bekar olduğunu belirten Balcı, kuponu annesinin yıkadığını dile getirdi."

right.B)
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız milli piyango ve loto'da devamlı bir spekülasyon var. Ciddi anlamda kazananın akp yandaşı insanlar olduğunu düşünüyorum, iki kez mit müsteşarlığının yakınında ki bir büfe'den oynanan kuponlara vuruyordu hep mesela.

Bu olayda da Kayserili bir iş adamı vs. olayı çok enteresan, ismini cismini vermiyorlar ama tüm özelliklerini, galatasaraylı olduğunu yok evli olduğunu vs. söylüyorlar.

Yani kamuoyuna kazanan var hatta yaşıyor sizde kazanabilirsiniz izlenimi vermek için yaratılan bir durum gibi geldi. Bu süreç ve olay bunu açıklıyor çünkü özellikle süper loto'da ve şans topu oynayanların sayısında ciddi bir düşüş var. Önüme gelen bir kaç büfeye de bu durumu sorduğumda cidden oynayanların sayısınında epey azaldığını söylemişlerdi.

Bu muhabbet halk arasında iyice artarsa ciddi bir gelir kapısı kapanmış olacağı için medya vasıtası ile duruma bir dur deme gereği hissetmişler gibi geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

paparnoz said:

yalnız milli piyango ve loto'da devamlı bir spekülasyon var. Ciddi anlamda kazananın akp yandaşı insanlar olduğunu düşünüyorum, iki kez mit müsteşarlığının yakınında ki bir büfe'den oynanan kuponlara vuruyordu hep mesela.

Bu olayda da Kayserili bir iş adamı vs. olayı çok enteresan, ismini cismini vermiyorlar ama tüm özelliklerini, galatasaraylı olduğunu yok evli olduğunu vs. söylüyorlar.

Yani kamuoyuna kazanan var hatta yaşıyor sizde kazanabilirsiniz izlenimi vermek için yaratılan bir durum gibi geldi. Bu süreç ve olay bunu açıklıyor çünkü özellikle süper loto'da ve şans topu oynayanların sayısında ciddi bir düşüş var. Önüme gelen bir kaç büfeye de bu durumu sorduğumda cidden oynayanların sayısınında epey azaldığını söylemişlerdi.

Bu muhabbet halk arasında iyice artarsa ciddi bir gelir kapısı kapanmış olacağı için medya vasıtası ile duruma bir dur deme gereği hissetmişler gibi geldi.

http://www.imdb.com/title/tt0219952/
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam da ortaya çıktı ki ikramiyeyi alan. Yİne zengine çıkmış.

HEP AYNI RAKAMLARI OYNUYOR
Talihli hakkında merak edilenleri açıklayan Vakıflar Bankası Ankara Şube Müdürü Atilla Zeybek, talihlinin 55 yaşında, evli ve iki çocuğu olan Kayseri doğumlu orta ölçekli bir firmanın sahibi bir işadamı olduğunu bildirdi. Talihlinin İstanbul'da oturduğunu, ancak seyahat ettiği sırada kuponu Kayseri'de doldurduğuna vurgu yapan Zeybek, Kayserili işadamının normalde şans oyunu oynayan biri olmadığını ve hep aynı rakamları doldurduğunu söyledi.

Zeybek, talihlinin oynadığı kuponları biriktirip topluca baktığını ifade ederek, basında duyduğu haberler sonucu biletine baktığını ve kendisinin de 3 gün önce öğrendiğini dile getirdi. Talihlinin parayı nerede değerlendireceğiyle ilgili gazetecilerin sorusu üzerine Zeybek, “Kendisi ticaret, taşeronluk, inşaat malzemeleri işleriyle uğraşıyor. Parasını kendi işiyle ilgili değerlendirir diye düşünüyorum” dedi.

21 milyon 763 bin 311 lira olan ikramiyenin aylık faizinin 130 bin lira, yıllık faizinin ise tam 1,5 milyon lira olduğu öğrenildi.

BAYİ: TALİHLİNİN KİM OLDUĞUNU ÇIKARAMADIM

Kuponun oynandığı bayinin sahibi Naci Emel, o günlerde işyerinin çok kalabalık olduğu için talihlinin kim olduğuyla ilgili tahminde bulunamadığını söyledi. Emel, "Süper Loto sürekli devrettiği için çok sayıda müşterim o gün kupon doldurdu. Bu nedenle kuponu kimin doldurmuş olacağı yönünde bir tahminde bulunamadım. Hayırlı olsun, Kayseri’ye yatırım yapsın, işsizlere iş versin, memleketini unutmasın" dedi.

İzmir’de ortaya çıkan bir kişinin kuponun çamaşır makinesinde yıkandığı yönündeki iddialarına baştan beri inanmadığını söyleyen Naci Emel, "Bize böyle çok müşteri gelir. Ben başından beri İzmir’deki kişiye inanmıyordum. Şimdi gerçek şanslı ortaya çıktı. Kupon tam ve yırtık olmadan teslim edilmeden ikramiye ödenmez. Büyük ikramiyenin Kayserili birine çıkmasına çok sevindim. Kendisiyle tanışmak isterim ancak onun ötesinde bir beklentim yok" diye konuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Tamam da ortaya çıktı ki ikramiyeyi alan. Yİne zengine çıkmış.

HEP AYNI RAKAMLARI OYNUYOR
Talihli hakkında merak edilenleri açıklayan Vakıflar Bankası Ankara Şube Müdürü Atilla Zeybek, talihlinin 55 yaşında, evli ve iki çocuğu olan Kayseri doğumlu orta ölçekli bir firmanın sahibi bir işadamı olduğunu bildirdi. Talihlinin İstanbul'da oturduğunu, ancak seyahat ettiği sırada kuponu Kayseri'de doldurduğuna vurgu yapan Zeybek, Kayserili işadamının normalde şans oyunu oynayan biri olmadığını ve hep aynı rakamları doldurduğunu söyledi.

adam kasmış ... demişki bu rakkamlara elbet bir gün çıkacak ulan demiş ve sonunda quest done!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...