Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 2 officially gone GOLD!

mayfer

Öne çıkan mesajlar

oyun zaten dl edilebiliyo. ben en son 7. phase'in download'unu bitirmiştim. 16sında da aktif oluyo oyun.[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

TR için sabah 10'da dosyalar unlock edilcek. şu an her şey download edilebiliyor zaten, ama encrypted şekilde.

gamespot skoruna geline, tony hawk pro skater'a 10.0, super mario deluxe'e 9.9 verip sonra HL2'ye 9.2 veren reviewcuların tek bi kelimelerine inanmam.
allah aşkına hl2 nasıl "alışılmış" bi oyun olur da mario mükemmel olur?
çok subjektif bakıyolar bence.

e hadi bakalım yatıp kalkıcaz oynicaz... rüya gibi geliyo inanamıyorum yani :) 1.5 yıllık bekleme sona eriyo.
haydi ben şöle bi 3 gün falan ortalarda yokum.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada, bilmeyenler varsa diye söyliyim.. eğer oyunu download etmek istiyosanız Steam (www.steampowered.com) download edip, orada account yarattıktan sonra browse games kısmına girip ordan oyunu satın almanız, ve sonra steam üzerinden download etmeniz gerek.

oyunun korsan versyonuna gelince de çok heveslenmeyin bence.. kırarlar belki ama bu sefer daha zor olacağa benziyo.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mayfer, 16 Kasım 2004 00:38 tarihinde demiş ki:
gamespot skoruna geline, tony hawk pro skater'a 10.0, super mario deluxe'e 9.9 verip sonra HL2'ye 9.2 veren reviewcuların tek bi kelimelerine inanmam.
allah aşkına hl2 nasıl "alışılmış" bi oyun olur da mario mükemmel olur?
çok subjektif bakıyolar bence.

o dediklerin konsol bölümü tarafından değerlendirilmiş oyunlar ve tümüyle ayrı insanlar değerlendiriyor. pc bölümünün yorumcularının ise üzerine tanımıyorum, bugüne kadarki en yüksek puan 9.4 filandı ve ilk hl ile bir-iki oyun paylaştı sadece..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...