Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 2 officially gone GOLD!

mayfer

Öne çıkan mesajlar

bence oyunu en çok beğenmeyen de lathspell olcak görceksiniz :-P

aklıma diablo 2 günleri geldi, sürekli SS çıkartırlardı ağzımızı sulandırmak için. Çıkıcak, çıkıyor, ilk yaratık bilgileri, son yaratık bilgilieri vs.. Ee kolay tabii, ilk sabahladığım, ilk online oynadığım, ilk chat yaptığım ve hastası olduğum bir oyundu Diablo 1. Bir çok kişi de aynı hastalığa yakalanmıştı :) Ancak gel gör ki 2. oyunda Diablo 1'in ruhundan eser kalmamış, sadece basit bir hack and slash oyununa dönmüştü.
Tamam yine diablo 2 çok güzel, paso oynuyoruz yaratık biçiyoruz vs. Ama o D1'in beni ilk bakışta etkileyen olayı yoktu sevmemiştim.

Duke Nukem Forever ve Half-Life 2'de de öyle olacak bence :) umarım olmaz[signature][hline]I fear no enemy!
I fear not death!
For the khala is my strength!
En Taro Adun!

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 19 Ekim 2004 12:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dürüst olmak gerekirse ben pek umutlu değilim oyundan :) pek çoğunuzun hevesi kursağında kalacak bence :) oyun çoğumuzun beklediğinden kötü gelebilir dikkatli olun , kendinizi falz kaptırmaytın :)[signature][hline]Dost Bildiklerimizde Bizi Sırtımızdan Bıçakladı
Olsun , En Azından Arkamda Hala Brutus Var!!!
Grandmaster zgrw

[Bu imza zgrw tarafından 18 october 2004 22:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

half-life tan bahsediyosun dimi?

su an icin tek korkum bilgisayarımın oyunu ii bir sekilde calistiramayacagidir baska yok oyunun şu su bole bu su boyle oldugundan kotuymuste vs.. beni hic ilgilendirmiyor.

ii olmasi icin ne lazim acaba minimum gereksinimi 500 dolarllık ekran kartı mı olsaydı?veya 1536 ram mi isteseydi?oyunun video sunda goruldugu kadarıyla cok guzel grafileri olan bir oyun half life in senaryosunu bulan birisi bunu devam ettirebilir diye dusunuyorum daha ne isiyosunuz?alalim guzel guzel oynayalim sora cs:source oynayalim bizi half life 3 cikana kadar oyalar iste..
Sosyal ağlarda paylaş

Abi gelmiş geçmiş eni iyi oyunu yapan bir firmadan.Üstelik tam 8 milyon kopyanın tüm gelirini bu oyuna yatırdıklarını düşünecek olursak kimsenin hayal kırıklığına uğrayacağını sanmıyorumTek eksik deathmatch olacaktır diye düşünüyorum[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta malup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sparkcaster, 19 Ekim 2004 15:57 tarihinde demiş ki:
Üstelik tam 8 milyon kopyanın tüm gelirini bu oyuna yatırdıklarını düşünecek olursak

lol adamlar yemek yiyip su içmiyor, bütün kazandıkları parayı oyunu geliştirmeye yatırmışlar "bizim hayranlarımız ekmek bekler" diye.. :lol:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla dergilerden tam puan almış bir oyun kötü çıkamaz. Ben hayal kırıklığına uğramayacağımı garanti edebilirim çünkü oyunun bana ne vereceğini biliyorum. Hatta beklediğimden daha fazlasını vereceğini kestirebiliyorum. Yani videolarda gösterilen aksiyon falan sadece sneak preview. Asıl aksiyonu oynarken göreceksiniz.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

Way dövseydin abi :) çekinene gerek yok :lol: Abi grafikleri iyi olabilir ama ya konuyu batırırlarsa , ya yapay zeka kıvamını bulmazsa , ya hamur kabarmazsa ?[signature][hline]Dost Bildiklerimizde Bizi Sırtımızdan Bıçakladı
Olsun , En Azından Arkamda Hala Brutus Var!!!
Grandmaster zgrw

[Bu imza zgrw tarafından 18 october 2004 22:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

konuyu devley sırrı olarak saklandığı için bomba olacaktır.
Oyunun yapay zeka sistemi her yaratık için özel olduğudan onuda geç.
Eh 6 senedir kasıyolar bırak kabartma tozunu çuval çuval karbonat dökmüşlerdir (iğrencim evet bildiniz)[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta malup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Sosyal ağlarda paylaş

review'ları okuyun. pcgamer uk ve internet sitelerindeki reviewları okudum ve cidden oyunun beklediğimizden daha da iyi olcağına ikna oldum.

oyunu alın, oynayın, bi daha bu kadar güzel bi oyun çıkmayabilir diyolar. ayrıca best action game ever da dendi.

onların yalancısıyım.
(PCGamer US - 98%. en yüksek not
PCGamer UK - 96% en yüksek not
PCFormat - 96% en yüksek not
PCZone - 97% en yüksek not
GMC - 9/10 (gameplay 10, graphics/sound/longevity 9) en yüksek not, artık bu kadar review dediğine göre bişi vardır.)

[Bu mesaj mayfer tarafından 19 Ekim 2004 20:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mayfer, 19 Ekim 2004 20:58 tarihinde demiş ki:
review'ları okuyun. pcgamer uk ve internet sitelerindeki reviewları okudum ve cidden oyunun beklediğimizden daha da iyi olcağına ikna oldum.

reviewlere link verir misin?
üşeniyorum şimdi tek tek aramaya[signature][hline]I fear no enemy!
I fear not death!
For the khala is my strength!
En Taro Adun!
Sosyal ağlarda paylaş

pcgamer uk review bende var ama sanırım yayınlanması illegal. çaktırmadan bi yere upload ediim. (biraz büyük yannız 5 mb falan sanırım)

iki saattir GMC review'u arıyorum bi türlü bulamadım beh..
bulunca/upload edince hepsini koycam.[signature][hline]Cherish your life while you're still around
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.halflife2.net/forums/showthread.php?t=43181
c/p ediyorum

Well, this guy is some EGM (electronic gaming monthly) editor (elliot shawn) , who got to play the game. By the tone of his respondents, you'll know he's legit.

http://lithium.1up.com/zd/board/mes...scending&page=1

His quotes are:

I agree about Halo vs HL 1. But I'll shit my pants if Halo 2 can outdo HL 2. HL 2 is like Stanley Kubrick made a videogame, not necessarily in its tone, but in its near absolute perfectionism. Everything from A.I. to dificulty to sound to music to pacing to dialog to just plain imagination is clearly the product of years and years of love and genius

Best shooter ever made. Possibly the best single-player game I've ever played

IMO HL 2 makes a mockery of HL 1, it's that good. I'm just giving these guys the benefit of the doubt, but I honestly think there isn't a snowball's chance in hell that Halo 2's single player will be better. But it's apples and oranges and when I review Halo 2 I won't even make the comparison. But as an FPS nut who loves console and PC, I can have my personal opinions.

Doom 3 and FarCry are garbage compared to this. Doom 3 more so. I really wish I could tell you why, but you'll have to wait. Once the reviews start coming out you'll get a better picture.

[spo=küçük bi spoiler]The ant lions are amazing. Did you know they can fly?[/spo]

I can't really say much about it yet, but it's good stuff. And a very clear indication that either HL 3 or a series of expansions are on the way.

Interacting with the environment is amazing. The sheer imagination in the level design, events, surprises, and discoveries you make as you play is amazing. The AI of friends and foes is amazing. The pacing, and variety is amazing. Ditto for characterization, visual effects, audio effects, music, level of difficulty, everything. It's like Stanley Kubrick made a videogame and obsessed over every detail. There's not a whiff of commitee anywhere.

I'm a total HL 2 fanboy now. You're right in that Halo 2 "could" be better (of course if I already played through the final game i couldn't tell you), but here's the thing: I play most every FPS in existence and I have never, ever seen anything remotely close to Half-Life 2. Not even. Let's say I haven't played Halo 2 yet. I'm still in a position to say that its single-player would have to be absolutely fscking nuts to beat HL 2. But the whole argument is pointless. You'd be stupid to overlook either game, and until the Source mods start rolling in, Halo 2 will have the sicker multiplayer anyhow.
[signature][hline]Cherish your life while you're still around
Sosyal ağlarda paylaş

fps bölümünde bunu yazmıştım gerçi ama tekrar yazıyorum:
(üzgünüm linki elimde değil. pcgamer UK review'undan sonra yapılmış bir röportaj bu.)
Icarus: Was Half-Life 2 what you expected?
Chuck Osborn: More

Icarus: Was it worth the wait?
Chuck Osborn: Absolutely

Icarus: Anything you want to say the users before I go?
Chuck Osborn: I'm just glad I don't have to keep my playing Half-Life 2 a secret anymore! It was killing me. Trust me...you won't be disappointed.
[signature][hline]Cherish your life while you're still around
Sosyal ağlarda paylaş

eh iyi madem, ben beklentilerimi düşürdüğüm için (doom 3'te de aynısını yapmıştım :-p ) herhalde fazlasıyla beğenirim.. :)

adam hl ile kıyas etmiş de yuh demek gerek, iki oyun arasında 6 yıl var. elbette kıyas edilemeyecek kadar gelişmiş olması gerek.. sonra da gitmiş hl ile halo'yu kıyaslamış, 2 yıl var aralarında.. halo ile half-life 2 aynı platforma çıksaydı kıyaslanabilirdi ama o durum da sözkonusu değil.. işte böyle yorumları görünce işin ehli olduklarından şüpheye düşüyorum.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...