Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paraya tapan kiz ve durumlar durumlar...

Windrest

Öne çıkan mesajlar

İyi de internetteyiz, hani susturdu dediğin şey nedir ki? İnternet lan burası. Pleb köylü kürt diyordu en fazla, ki adam kürt değil onu biliyoruz.

Xunn internetteki insanların ne kadar aptal olabileceklerini bilmeyen bi adam değil ama hepimiz gibi gavur sitelerinde başkalarının başından geçen olaylar olarak görüyordu bunları. Herhalde ilk defa bi internet aptalıyla bu kadar yakınlaştı ve yanlışlıkla çarptı herifi böyle sosyal deney ayağına.
Sosyal ağlarda paylaş

eh ona bakarsan carpti da diyemeyiz, adam kendisi teklif etti ekran karti vermeyi, sonra kendisi vaz gecti ekran kartini yollamak yerine 0 ekran karti aldi. kendisi icin benzin parasi olacak paraya.
bi tarafa oh adam carptim olan sey, obur tarafa cocuk sevindirdim de olabiliyo sdf

bi 100 sayfa geri git.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir nefeste özet geçiyorum.

18+

Sequo araba resmi koydu, ahmet başta olmak üzere bi 5-10 kişi hırbo köylü pleb kürt diye dalga geçti, sequo param çok sizleri satın alırım dedi, ahmet "aa satın alsan ne güzel olur ki" diye sesli düşündü, devamında sequo önce ikinci el ekran kartı teklif edip akabinde 700tl lik ekran kartını adama gönderdi "gibi görünüyor". Ahmet pleb köylü kürt demeyi kesti ama banlandı.

68e bi bak.
Sosyal ağlarda paylaş

brit bank önünde gp dağıtanlara benzemiş adam. Yere attığı 3-5k ile fakirleri sevindirip tatmin oluyor ama bankada milyonlarca oldugunu hepimiz biliyoruz. herkeste "lordum pls!" edasıyla takılmış. eğlenceli olsa gerek. benim olsa ben de takılırdım bi kaç gün. eğlenirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Pewpew said:
geleneksel hindistan yemegi

Ahahahah şuna tav olabilirim evet. Hint restoranında beni hemşerileri zannedip sarılmak için üzerime koşan hintli kardeşlerin hikayesini anlatmıştım ben size dimi sdf

Yalnız ahmet ayarını iyi biliyor, şimdi nereye kadar bu hırboyu aşağılamak lazım ki yeni bi laptop aldırabilelim lolz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...