Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paraya tapan kiz ve durumlar durumlar...

Windrest

Öne çıkan mesajlar

Sequo said:

Bu arada beyler ben tamamen geyiğine trollüyorum Xunnu Ahmet gerçekten iyi bir arkadaş gönlümden koptuda yaptım. Yeni yıl armağanıdır ona.

Şimdi düşündümde kırılır falan ahmet okuyorsan tamamen troll mantıklı yazdım.

artık adam sadece parasıyla değil de naifliğiyle de dövüyor..

yapma etme bir insan hem maddi hem manevi olarak zengin olmamalı kaldırmıyor bünye
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Akito said:

sequoooo adamsın ya. kürtleri hep sevmişimdir zaten. dovlet bohmamiş sekuo kendi köndine bohmiş förrarre olmiş kordeşim.

Bitti lan daha bişey almam zorlama kendini :) Yeni şeylerle gelin:D

son 5 senedir yani 14 yaşımdan beri dedemle aynı evde yaşıyorduk. öncesini anlatırsam daha iyi olur sanırım. medeniyet göstergesi olarak görürdü baba hızlı trenleri. onların ülkede refahın artacağı, zenginleşeceğimiz bir çağa öncülük edeceğini savunurdu. merak ediyorum halen savunuyor mudur ? pamukova hızlıtren kazasından sonra yani.

neden yalnız bırakmak zorundaydılar ki beni. bir hafta öncesine kadar yalnız değildim aslında, dedem vardı. ama o da gitti ardında cenaze borçlarını hatıra bırakarak. hatırladıkça üzüntü veren bu hatıraları unutmak için yardımına ihtiyacım var sequo. oldu mu lan ?
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

Sequo said:

Akito said:

sequoooo adamsın ya. kürtleri hep sevmişimdir zaten. dovlet bohmamiş sekuo kendi köndine bohmiş förrarre olmiş kordeşim.

Bitti lan daha bişey almam zorlama kendini :) Yeni şeylerle gelin:D

son 5 senedir yani 14 yaşımdan beri dedemle aynı evde yaşıyorduk. öncesini anlatırsam daha iyi olur sanırım. medeniyet göstergesi olarak görürdü baba hızlı trenleri. onların ülkede refahın artacağı, zenginleşeceğimiz bir çağa öncülük edeceğini savunurdu. merak ediyorum halen savunuyor mudur ? pamukova hızlıtren kazasından sonra yani.

neden yalnız bırakmak zorundaydılar ki beni. bir hafta öncesine kadar yalnız değildim aslında, dedem vardı. ama o da gitti ardında cenaze borçlarını hatıra bırakarak. hatırladıkça üzüntü veren bu hatıraları unutmak için yardımına ihtiyacım var sequo. oldu mu lan ?

sonuna da
Sosyal ağlarda paylaş

700 liralık ekran kartına adamın egosunu şişirdiniz ya helal, tam da görgüsüz sonradan görme bi tip ya, ki ben hala inanmıyorum araçların üçünü yanyana görüp üstlerine de paticik fln yazmadan da inanmaya niyetim yok, hep aynı resimleri videoları paylaşıo adam zaten sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...